Keystone logo
Toulouse 1 University Capitole MAJITELSKÝ STUPEŇ (M1 + M2) SNÍŽENÍ INOVATIVNÍCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ (2IS)
Toulouse 1 University Capitole

MAJITELSKÝ STUPEŇ (M1 + M2) SNÍŽENÍ INOVATIVNÍCH INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ (2IS)

Toulouse, Francie

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Program 2IS Master je určen pro bakalářské studenty v oblasti informačních technologií (IT), jejichž cílem je rozšířit jejich znalosti o inovativních informačních technologiích. 2IS organizují výzkumní pracovníci IRIT (Institut de Recherche en Informatique de Toulouse), jeden z významných francouzských institutů v oblasti informatiky.

2IS je magisterský program MIAGE (Méthodes Informatiques Appliquées à la Gestion des Entreprises), který je referenčním magisterským studiem ve Francii pro informační technologie. Programy MIAGE provozuje více než 20 univerzit ve Francii.

Inovativní informační technologie znovu objevují a transformují podniky. Umělá inteligence, velká data a orchestrace webových služeb drasticky ovlivňují koncové uživatele, protože automatizace je jádrem obchodních procesů.

2IS navrhuje jedinečnou a širokou perspektivu inovací v IT ve dvouletém programu:

Inovativní softwarová řešení, jako jsou business intelligence a vizualizace dat, strojové učení, distribuované databáze kolektivní inteligence;

Inovativní metody vývoje softwaru, jako je agilní správa a společný design;

Inovace a podnikání ve strategii a řízení.

Absolventi 2IS mají solidní přípravu v oblasti informatiky (od objektově orientovaného programování po vědu o datech a umělou inteligenci) a informačních technologií (business inteligence, modelování podnikových procesů a webové služby), doplněnou základním školením v oblasti řízení a inovační strategie.

Získají se měkké dovednosti, jako jsou dovednosti v oblasti prezentace a týmové práce, a zdravý přístup k celoživotnímu učení a seberozvoji. Dva skupinové projekty navržené externími společnostmi a 6měsíční stáž doplňují školení studentů 2IS s potřebnými odbornými dovednostmi.

Kariérní možnosti:

Všichni postgraduální studenti MIAGE mají jedinečnou kombinaci technických a obchodních dovedností, které zaručují vysokou zaměstnatelnost v softwarovém nebo poradenském sektoru.

Typické pozice absolventů MIAGE jsou:

Obchodní analytik

management a IT konzultant

IT podpora a řízení projektů

IT konzultant

datový konzultant

softwarový analytik

inovativní softwarový architekt

softwarový podnikatel

O Škole

Otázky

Podobné kurzy