Keystone logo
Tongji University, School of Economics and Management Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree
Tongji University, School of Economics and Management

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree

Shanghai, Čína

30 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree Program

Program Highlights

Dvojitý studijní program Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance společně zahájily SEM z Tongji University a Weatherhead School of Management na Case Western Reserve University. Podle News & World Report se Case Western Reserve University v roce 2017 umístila na 37. místě. Kromě toho byl jejich bakalářský program finančního řízení hodnocen jako č. 1 na světě podle Business Week. V programu double degree se naučíte hloubku znalostí v oblasti financí i šíři obecných manažerských zkušeností a znalostí. Titul MBA z Tongji University, titul MSM-Finance z Case Western Reserve University bude udělen po studiu. Ty vás připraví na vedoucí pozice ve financích v Číně i po celém světě.

Program Features

  • První magisterský titul v oboru financí na špičkové americké univerzitě nabízené v pevninské Číně;
  • První dvoustupňový program MBA/MSM-Finance v Číně;
  • Mezinárodně uznávaná fakulta s rozsáhlými akademickými a průmyslovými zkušenostmi;
  • Získejte špičkové znalosti a dovednosti s globální perspektivou;
  • Specializace na řízení rizik, kapitálové trhy a podnikové finance;
  • Využijte příležitosti s hráči finančního sektoru v USA. studijní pobyt v Clevelandu, jednom z finančních center Spojených států a sídle Federální rezervní banky v Clevelandu

Student Profile

53394_Skjermbilde_2017-06-30_kl._17.25.24.png

Curriculum

K dispozici je celkem 26 kurzů, včetně 12 základních kurzů MBA a 14 kurzů financí. Během léta druhého akademického roku studenti absolvují 4týdenní prezenční pobyt v Clevelandu a New Yorku. Během pobytu studenti absolvují tři kurzy MSM-Finance z fakulty Weatherhead, zúčastní se několika firemních akcí a akcí pro absolventy a zúčastní se návštěv společností v New Yorku. Mezi korporace, které jsme navštívili v předchozích letech, patří Goldman Sachs, Credit Suisse, Ernst & Young, Bloomberg, UBS, AW Jones a Brown Brothers Harriman.

53541_Skjermbilde_2017-07-05_kl._00.42.28.png
53396_Skjermbilde_2017-06-30_kl._17.27.22.png

Voice of Our Alumni

JIANG Xingda: investiční manažer, CITIC Wings Asset Management Co. Ltd.

Pracuji ve fondové společnosti 5 let, když jsem se rozhodl zahájit studium MBA, nejprve jsem měl na starosti obchod s akciemi v USA a investičního manažera. Profesně jsem složil všechny tři úrovně zkoušek CFA, takže si mnoho lidí myslí, že mohu jen sedět a relaxovat. Finanční průmysl je však typickým odvětvím náročným na znalosti a vysokým tlakem, zejména pro investiční manažery, i malá chyba může společnosti přinést obrovskou ztrátu. Navíc asimilace a osifikace jsou velmi nebezpečné, ale nevyhnutelné, když zůstanete na poli dlouho, což je velmi nebezpečné pro lidi zabývající se investicemi. Proto jsem toužil po platformě, která by zlepšila moji znalostní strukturu, setkala jsem se s lidmi s odlišným zázemím, obohatila a prohloubila mé chápání jiných odvětví. Dvojitý studijní program Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance je pro mě ten pravý. V čistém anglickém prostředí se díky kulturní kolizi rozšiřuje můj obzor i myšlení. Akademické výsledky a průmyslové zkušenosti prvotřídních profesorů mi také hodně prospívají. Mezitím sdílení mých spolužáků z různých oborů poskytuje velkou pomoc mé investiční a výzkumné práci.

LIU Feng: Senior Project Manager, Moody's Analytics

Stát se členem finančního průmyslu byl vždy můj sen. Kvůli nedostatku finančních znalostí a souvisejících pracovních zkušeností však všechny mé dřívější pokusy selhaly. Tento dvoustupňový studijní program mi nabízí příležitost zaklepat na dveře vedoucí do oblasti financí. Můj finanční sen se stal skutečností, když jsem se stal senior projektovým manažerem v Moody's Analytics, velmi slavné americké společnosti, což se stalo pouhý rok poté, co jsem nastoupil do programu double degree. Manažerské a finanční znalosti jsou zde dokonale integrovány, což lidem z jiných oborů, jako jsem já, poskytuje více příležitostí v jejich kariérním rozvoji. Zapojit se do programu double degree je ta nejhodnotnější investice v mém životě.

Application

Vstupní požadavky: Bakalářský titul s minimálně 3letou praxí, dobrá znalost angličtiny v poslechu, mluvení, čtení a psaní.

Hodnocení: Před závěrečným zápisem jsou vyžadována dvě kola pohovorů obou univerzit. U kandidátů je hodnocena celková kvalita, zejména v oblasti komunikačních dovedností a schopnosti učení. Pohovory se konají každý rok od května do prosince. Pro více informací prosím kontaktujte přijímací kancelář.

Forma studia: Částečný úvazek ve dnech pracovního klidu.

Délka studia: 2,5 roku, maximálně 5 let

Certifikát: Po úspěšném absolvování programu studenti získají titul MBA a postgraduální diplom z Tongji University a titul MSM Finance z Case Western Reserve University.

Contact Us

Kancelář pro přijímací řízení MBA
School of Economics and Management, Tongji University
7/F, Tongji Building A, 1500 Siping Road, Shanghai 200092

O Škole

Otázky

Podobné kurzy