Keystone logo
Tokai University

Tokai University

Tokai University

Úvod

Univerzita TOkai je soukromá univerzita zřízená Dr. Shigeyoshi Matsumae v roce 1942. „ TOkai “ z „ TOkai University“ označuje moře na východě Asie, konkrétně Tichý oceán, a symbolizuje touhu podporovat bohatého ducha a široké perspektivy.

Univerzita TOkai skládá ze 7 kampusů v Sapporu, Takanawě, Yoyogi, Shonanu , Isehara , Šimizu a Kumamoto, které se skládají z 19 škol a vysokých škol složených ze 75 kateder, velkých společností a programů. Jeho postgraduální školy nabízejí 17 programů. Celková populace studentů je přibližně 30 000. Zakládajícím duchem a cíli univerzity TOkai je přispívat k lidské společnosti, podporovat aktivní, talentované lidi a vzbuzovat zájem o naši Zemi a pocit odpovědnosti za budoucnost lidstva. Vzdělávací pokyny univerzity TOkai tyto cíle tím, že nabízejí spolehlivý a spolehlivý způsob myšlení jako základ pro život a kultivaci bohatství lidstva.

Jádrem takového vzdělávání na univerzitě TOkai je „Přednáška o moderní civilizaci“. Univerzita TOkai od svého založení upřednostňuje tuto přednášku na základě svého přesvědčení, že univerzita by měla nejen poskytovat znalosti a technologie, ale také být místem, kde se pěstuje bohatství lidskosti a kreativity u každého jednotlivce. Jednou z nedávných iniciativ, ke kterým směřujeme naše energie, je podpora studentských projektů, které mají posílit schopnost našich studentů aplikovat znalosti, které získali ve třídě, na zlepšení společnosti.

Projekty, které jsme podpořili, sahají od vytvoření nejrychlejšího solárního automobilu na světě „ TOkai Challenger“ až po dobrovolnické činnosti, které pomáhají při obnově po zemětřesení ve Velkém východním Japonsku.

Univerzita TOkai udržuje akademické výměnné dohody s více než 120 univerzitami / organizacemi v cca. 40 zemí. Aktivně se usiluje o širokou škálu mezinárodních výměnných aktivit, od akademické činnosti zahrnující studenty, výzkumné pracovníky, společné výzkumné projekty a výměnu akademických zdrojů, až po kulturní a atletické výměny. Na akademické půdě je asi 1130 zahraničních studentů. Univerzita TOkai má šest poboček v zahraničí (Dánsko, Rakousko, Spojené státy, Korea, Thajsko a Rusko).

Místa

 • Shibuya City

  Shibuya City, Japonsko

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky