Keystone logo
Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Tiffin University Bucharest

Úvod

Poselství prezidenta

Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1888, Tiffin University úspěšně vyškolil své studenty pro naplnění životů a vedení kariéry poznamenal excelence.

Celé generace absolventů Tiffin přinesly svůj příspěvek ve prospěch svých rodin, komunity a profese. Tiffin University má vynikající pověst, cenné akademické programy, pečlivý a kompetentní personál a učitelé, vynikající studenti a teplé a přátelské prostředí, ve kterém studenti vždy na prvním místě.

Zveme vás, abyste objevili programy naší univerzity a ujistili se, že naše nabídka odpovídá vašim očekáváním. Pokud máte zájem, čekáme, až nás navštívíte do našeho sídla ve Str. Transilvaniei č. 6, 1. patro, Bukurešť. Promluvte si s našimi studenty, fakulty a zaměstnanci a přesvědčte se, že Tiffin je tím pravým místem pro dokončení studia. Zaručujeme, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli dosáhnout vašich vzdělávacích cílů.

Dr. Lillian Schumacher
Prezident
Tiffin University

Co je 139729_pexels-photo-1438072.jpeg

Poslání a cíle

Na obou stranách oceánu, Poslání Tiffin University je stejné: pomáhat studentům a akademickým pracovníkům při plnění jejich vzdělání, připravit je na obchodní konkurenční potíže.

Zodpovědností a angažovaností, Programy Tiffin University školí jednotlivce, kteří mohou významně přispět k blahu rodin a komunit, ke kterým patří, k rozvoji jejich kariéry, národy a společnost jako celek.

Hlavním cílem Tiffin University v Rumunsku, prostřednictvím programu Executive EMBA, je dosáhnout významné změny v podnikatelském prostředí, jejíž účinek má za následek skutečný vývoj ekonomiky na rumunském trhu.

Dokonalost ve všem, co děláte - Toto je rada Tiffin University pro její studenty a učitele. Jediný skutečný způsob, jak splnit profesionální požadavky ve stále konkurenceschopnějším podnikatelském prostředí.

Akreditace

Jako uznání za podporu akademické excelence na nejvyšších standardech, Tiffin University je akreditována prestižními institucemi ve Spojených státech amerických, a v Evropě.

Ohio ministerstvo vysokoškolského vzdělávání

Sedící a online programy Tiffin University jsou autorizovány ministerstvem vysokoškolského vzdělávání v Ohiu.

Komise pro vyšší vzdělávání

Naše programy jsou akreditovány Komisí pro vyšší vzdělávání (HLC), což je jeden ze šesti regionálních akreditačních orgánů uznávaných všemi významnými veřejnými a soukromými vysokými školami a univerzitami v Americe.

Akreditační rada pro obchodní školy a programy

ACBSP je přední specializovaný akreditační orgán pro obchodní vzdělávání, který podporuje, oslavuje a odměňuje vynikající výuku. Akreditují obchodní vzdělávací programy u spolupracovníka, maturitní, magisterské a doktorské úrovně po celém světě. Instituce s touto akreditací se zavázaly k neustálému zlepšování, zajištění jejich obchodního programu poskytne studentům dovednosti, které zaměstnavatelé hledají.

Stav neziskové organizace

Tiffin University má 501 (c) (3) status, povolený od Internal Revenue Service federální vlády Spojených států amerických.

Místa

  • Bucharest

    6, Transilvaniei Street, 1st Floor, , Bucharest

Programy

    Otázky