Keystone logo
Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Three Points Digital Business School

Úvod

Seznamte se s námi

Three Points, The School for Digital Business, pochází z Barcelony, technologického centra, s cílem poskytnout inovativní vizi při školení budoucích digitálních odborníků. S nedávnými událostmi přestalo být školení v technologických dovednostech další možností růstu a stalo se nutností pro všechny profesionály, kteří se chtějí vyvíjet a zůstat na vrcholu digitální vlny.

Ve Three Points chápeme školení v oblasti digitálních dovedností jako prostředek ke zvýšení konkurenceschopnosti profesionálů a společností způsobem, který vede k udržitelnosti podniků, a tedy i společností, kde profesionálové a organizace působí.

Digitalizace přesahuje pouhé znalosti a technologické mistrovství. Úspěšné jsou ty organizace, které se přizpůsobí nové digitální kultuře: agilní, na zákazníka orientované organizace založené na datech, které se snaží pokročit ve změnách experimentováním s novými obchodními modely a procesy neustálého zlepšování. Z tohoto důvodu, spolu s pochopením technologického pokroku a toho, jak nám otevírají nové obchodní příležitosti, pracujeme na měkkých dovednostech, které nejvíce vyžadují digitální kulturu ve společnosti: adaptace na změny, kreativita, vyjednávání, vedení a time management.

poslání

Doprovázet lidi, kteří dnes musí vést digitalizaci společností a organizací, propojovat školení v digitálních dovednostech s nezbytnou kulturní změnou, aby se zvýšila úroveň konkurenceschopnosti společností, kde působí.

vyhlídka

Být referencí při přizpůsobování se vývoji společnosti a ekonomiky a v naší touze propojit profesionály a společnosti, aby čelili neustálým a měnícím se výzvám digitalizace.

Akademický partner

Three Points, The School for Digital Business, má Katalánskou polytechnickou univerzitu (UPC) jako akademického partnera, který podporuje programy školy. UPC se sídlem v Barceloně je jednou z předních evropských polytechnických univerzit v oblasti inženýrství, architektury, vědy a technologie.

Univerzita má 64 titulů, 68 magisterských, 46 doktorských programů a 234 stálých vzdělávacích programů rozmístěných ve svých 20 výukových centrech. Kromě toho je UPC veřejnou výzkumnou institucí s více než 50 patenty za poslední rok a investicí do výzkumu, vývoje a inovací ve výši více než 61 milionů eur.

UPC každoročně certifikuje více než 6 000 studentů bakalářského a magisterského studia a více než 500 lékařů. Patří k univerzitám s vysokou mírou uplatnění svých absolventů: 93 % pracuje a 76 % najde práci za méně než 3 měsíce.

4 důvody proč si vybrat Three Points

metodologie

Naše metodologie je plně přizpůsobena vašemu času a vašim potřebám, takže dokážeme spojit váš akademický život s osobním a profesním životem.

Navíc budete mít během programu veškerou potřebnou podporu, abyste se mohli profesně i osobnostně rozvíjet.

Učitelský personál

Dozvíte se od předních praktických učitelů ve svém oboru a oblasti podnikání, kteří jsou v současné době aktivní.

Naše fakulta je v přímém kontaktu se změnami v oboru i s novými trendy, nástroji a funkcionalitami, které se vyvíjejí.

Final mistr Project

Budete pracovat na závěrečném magisterském projektu, který bude vycházet z jeho skutečných potřeb prvotřídních společností.

Navíc na něm začnete pracovat od začátku, takže všechny znalosti, které získáte, budete moci uplatnit v celém programu.

Akademický partner

Katalánská polytechnická univerzita (UPC) akademicky podporuje programy Three Points.

UPC je veřejná instituce, která se stala jednou z předních polytechnických univerzit v Evropě s dobrými pozicemi v hlavních mezinárodních žebříčcích.

Místa

  • Spain Online

    Spain Online, Španělsko

    Otázky