Keystone logo
The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

The University of Virginia's College at Wise

Úvod

The University of Virginia's College at Wise je veřejná čtyřletá rezidenční vysoká škola svobodných umění v svěžích horách jihozápadní Virginie. Jako členská instituce COPLAC je UVA Wise celostátně akreditovaná a byla celostátně zařazena mezi nejlepší veřejné vysoké školy svobodného umění v USA

Co dělá UVA Wise jednou z nejlepších veřejných vysokých škol svobodných umění v zemi?

• Je to náš malebný areál. UVA Wise sedí na rozlehlém kampusu o rozloze 396 akrů, který je zasazen do Apalačských hor, kde mohou studenti zažít jedinečnou kulturní chuť i skvělou přírodu.

• Jsou to naši vážení akademici. Naše vysoká škola svobodných umění 10 nabízí širokou škálu akademických titulů, předprofesionálních programů a licencí na výuku a udržuje impozantní poměr student-fakulta 13: 1.

• Naší snahou je snižovat studentský dluh. Osmdesát procent našich studentů dostává finanční pomoc a 97 procent našich absolventů je v současné době zaměstnáno nebo hledá vyšší titul.

• Je to náš prosperující studentský život. S více než 50 studentskými organizacemi, temperamentními atletickými programy NCAA a téměř každodenními kampusovými akcemi mají naši studenti mnoho příležitostí zapojit se, růst jako jednotlivci a objevovat své vášně.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Wise

    College Avenue,1, 24293, Wise

    Otázky