Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
The University of Texas at San Antonio College of Sciences

The University of Texas at San Antonio College of Sciences

The University of Texas at San Antonio College of Sciences

Úvod

Podle čísel

  • 4 715 studentů
  • 32 studijních programů
  • 7 oddělení
  • 286 fakulty

Oslavujeme rozmanitost a inkluzivitu

Ceníme si příjemného prostředí, které podporuje různé hlasy. Jako student na College of Sciences se ocitnete obklopeni fakultami, zaměstnanci a spolužáky, kteří představují širokou škálu oborů a prostředí. Náš závazek k posílení vzdělání zahrnuje váš studijní program, služby podpory studentů a mimoškolní příležitosti. Ať už sníte o tom, že budete navštěvovat lékařskou školu, učit biologii na střední škole nebo se stanete astrofyzikem, přizpůsobíme vaše vysokoškolské zkušenosti vašim kariérním cílům. Bez ohledu na to, kdo jste, věnujeme se vašemu úspěchu.

Dnes řešíme zítřejší problémy

Výzkum je důležitou součástí rozšiřování znalostí a vzdělávání našich studentů. Studenti, kteří se podílejí na výzkumu, rozvíjejí větší dovednosti při řešení problémů, zvyšují sebevědomí a samostatnost a jsou více konkurenceschopnými absolventy. Naše oddělení jsou v souladu s řadou výzkumných center a ústavů, včetně South Texas Center for Emerging Infectious Diseases, Artificial Intelligence (AI) Institute, Brain Health Consortium a Center for Innovative Drug Discovery. Jsme také součástí UTSA National Security Collaboration Center, působivého vládního a univerzitního ekosystému zaměřeného na kybernetickou bezpečnost, analýzu dat a cloud computing. Prostřednictvím zážitkového učení a průkopnického výzkumu pomáhá naše odborná fakulta studentům využít své dovednosti k tomu, aby se změnili. Další informace o našem výzkumu a dostupných příležitostech najdete zde.

Jsme vědci světové úrovně

Naše fakulta ztělesňuje závazek školy k integritě a společnému dobru. Jejich výzkum zahrnuje vědecké spektrum, od objevování nových Pathways v Pathways mozku, odemykání síly síry v budoucím designu léků až po studium infekcí rezistentních na antibiotika. V roce 2019 jsme byli jmenováni špičkovou univerzitou v oblasti výzkumu přírodních věd a naše katedra chemie se umístila na prvním místě mezi mladými univerzitami v zemi a 18. globálně podle indexu přírody. Na celé univerzitě jsou členové fakulty vůdčí ve svých oborech a mezinárodně uznávaní za své příspěvky k vědě.

Měníme a zachraňujeme životy

Věda je důležitá. Umožňujeme našim studentům, aby se stali vědeckými mysliteli, kteří smysluplně přispívají ke svým komunitám, a to jak v rámci UTSA, tak i mimo ni. Naše laboratoře transformují vědecké objevy na hmatatelná, život měnící řešení, jako jsou strategie léčby neplodnosti u dětí, které přežily rakovinu, nebo studie o arktickém mořském ledu, aby lépe porozuměly a zastavily změnu klimatu. Naše oblasti zaměření zahrnují infekční nemoci, které již dlouho sužují lidstvo, nanotechnologie, kybernetická bezpečnost, neurologická onemocnění, umělá inteligence / strojové učení, precizní terapie a chytré materiály.

Místa

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Otázky