Keystone logo
The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

The University of Texas at San Antonio College of Education and Human Development

Úvod

University of Texas v San Antoniu je multikulturní objevovací podniková instituce s více než 32 000 studenty. Jedná se o největší univerzitu v metropolitním regionu San Antonio se čtyřmi areály po celém městě.

Naše mise

University of Texas v San Antoniu se věnuje rozvoji znalostí prostřednictvím výzkumu a objevování, výuky a učení, zapojení komunity a veřejné služby. Jako instituce přístupu a excelence přijímá UTSA multikulturní tradice a slouží jako centrum intelektuálních a kreativních zdrojů a jako katalyzátor socioekonomického rozvoje a komercializace duševního vlastnictví - pro Texas, národ i svět.

Naše destinace

UTSA bude modelem úspěchu studentů

UTSA bude velká veřejná výzkumná univerzita

UTSA bude příkladem strategického růstu a inovativní excelence

UTSA je hrdá hispánská obslužná instituce (HSI), kterou určilo americké ministerstvo školství.

Naše vize

Být přední veřejnou výzkumnou univerzitou, která poskytuje přístup ke špičkové kvalitě vzdělávání a připravuje vedoucí představitele občanů na globální prostředí.

Naše základní hodnoty

Podporujeme prostředí dialogu a objevu, v němž se posiluje celistvost, excelence, inkluzivita, respekt, spolupráce a inovace.

Náš závazek k inkluzivitě

Texaská univerzita v San Antoniu, hispánská instituce sloužící v globálním městě, které je po staletí křižovatkou národů a kultur, si cení rozmanitosti a začlenění do všech aspektů univerzitního života. Jako instituce výslovně založená na podporu vzdělávání mexických Američanů a dalších komunit s nedostatečnou péčí se naše univerzita zavázala ukončit generace diskriminace a nerovnosti. UTSA, přední veřejná výzkumná univerzita, podporuje akademickou dokonalost prostřednictvím komunity dialogu, objevování a inovací, která zahrnuje jedinečnost každého hlasu.

Místa

  • San Antonio

    UTSA Circle,1, 78249, San Antonio

    Otázky