Keystone logo
The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

The University of Rome “Foro Italico”

Úvod

University of Rome "Foro Italico" je odborné univerzita, jediný italský státní univerzity věnuje sportu a cvičení vědy.

Vznikl v roce 1998 jako Istituto Universitario di Scienze Motorie IUSM, kdy nahradil Říma Istituto Superiore di Educazione fisica (ISEF), jehož činnost byla zaměřena na vysokoškolské vzdělávání Ph.E. učitelé. IUSM, nyní "Foro Italico University" rozšířila na ISEF je prostor, pokrýt všechny oblasti zájmu v souvislosti s lidským fyzické činnosti: vědecký výzkum, trénovat pro rekreační sportování, tak na vysoké úrovni konkurenční sport, vzdělávání, fitness, převýchovy a rehabilitaci, organizování sportovní akce, správa sportovních zařízení, atd

ZAŘÍZENÍ

Univerzita se nachází v severní části okresu Říma; oblast, známá jako Foro Italico, byl postaven v roce 1932, kdy řada působivých staveb a zařízení byly koncipovány jako římského sportovního centra. Oblast představuje typický příklad fašistické architektury, vyznačující se širokým využitím bílého mramoru a Triumfální soch a obelisků.

Olympijský stadion, na zadní části ústavu, byl postaven na příležitosti olympijských her v Římě (1960) a od té doby byl dějištěm mistrovství světa v atletice (1987) a fotbalového mistrovství světa (1990).

Foro Italico univerzity vybavení patří moderní vzdělávací struktury (11 přednáškové sály, počítačové centrum, jazykové centrum, specializovaná knihovna), up-to-date sportovní zařízení (10 fullyequipped tělocvičny, 2 bazény, veslování centrum na řece Tevere) výzkumná centra (více než 20 laboratoří). Univerzita má také vlastní audiovizuální centrum pro výrobu vzdělávacích a non-odborných materiálů a konferenční sály pro národní a mezinárodní kongresy.

Schopnost a PROGRAMY

Univerzita je v současné době rozdělen do 3 ústavů založených na výzkumu:

Lidský pohyb a sport Sciences, Zdravotní vědy, Vzdělávací vědy

Výuka nabídky v rámci Fakulty sportovních a cvičení vědy patří první a druhé kategorie programy a výzkum orientované doktorské programy.

První tier Laurea trienále

(Tříleté titul Bachelor) Bakalářský ve sportu a cvičení vědy - 3 roky, 180 ECTS To zajišťuje studentům základní teoretická příprava a adekvátní velením generála vědeckých metod a obsahu, kromě pořízení specifické odborné know-how. To vyžaduje 180 kreditů, které mohou být obecně nashromážděné do 3 let.

Druhý stupeň Laurea magistrála

Laurea magistrála ve sportovních věd a techniky - 2 roky, 120 ECTS Laurea magistrála v preventivní a Aplikované pohybové aktivity pro - 2 roky, 120 ECTS Laurea magistrála v managementu sportu - 2 roky, 120 ECTS Laurea magistrála v oblasti zdraví a fyzickou aktivitu, 2 roky 120 ECTS výuky v anglickém jazyce

"Laurea magistrála" poskytuje sofistikovanější úroveň vzdělání. Tato druhá úroveň kvalifikace je otevřen pro absolventy s tříletou stupně a vyžaduje dalších 120 kreditů, které mohou být nahromaděných za v průměru dva roky. Může být požadováno minimální úroveň vzdělání a specifické vzdělávací programy pro přijetí

Master / MASTERS

Mistr ve sportu psychologie (2 Level, 1 rok, 60 ECTS)

Masters je střední vysokoškolské kvalifikační a lze je získat jak po tříletém stupně (1. stupeň Masters) a po vyššího stupně (2. stupeň Masters). Tyto kurzy trvat nejméně jeden rok a týkají pořízení 60 kreditů za každý akademický rok. Jejich cílem je navázat na znalosti studenta a převést do konkrétních odborných dovedností.

Doktorské School of výzkumu (3 roky)

Doktorský Předmět: Zdraví a fyzické aktivity:

Biomedicínské a metodologické aspekty Vzdělávací programy Applied Biomedicínské / Metodický přístup Učební plány B Integrační biologie přístup - European Curriculum

Doktorské kurz Sport, cvičení a ergonomie

Doktorské kurz : Kultura, zdravotní postižení a začlenění: vzdělávání a odborné přípravy

KURZY

Kurzy jsou převážně roční kurzy a studenti mohou skládat zkoušky na konci druhého pololetí.

Výukové metody zahrnují přednášky a praktické činnosti, stejně jako semináře a konzultace, kde hrají aktivní roli studentů. Přednášky poskytují základní rámec předmětu: Studenti se očekává, že zorganizovat si své vlastní domácí úkoly s ohledem na zkoušky. Lektoři jsou vždy připraveni pomoci.

Všechny kurzy jsou uvedeny v italštině, s výjimkou Laurea magistrály v oblasti zdraví a tělesnou aktivitu.

Třídy jsou naplánovány ráno a odpoledne, od pondělí do pátku

Místa

 • Rome

  Piazza Lauro de Bosis, 15, 00135, Rome

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky