Keystone logo
The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

The University of Manchester East Asia Centre

Úvod

Univerzita v Manchesteru byla do roku 2021 zařazena do žebříčku QS World University jako 27. nejlepší univerzita na světě (3. rok po sobě), 8. nejlepší v Evropě a 6. nejlepší ve Velké Británii. Podle akademického žebříčku světových univerzit do roku 2020 jsme se umístili na 5. místě ve Velké Británii a 36. na celém světě, pokud jde o akademickou prestiž a vynikající výsledky inovativního výzkumu, který inspiruje vedoucí pracovníky. V žebříčku 100 nejinovativnějších univerzit agentury Reuters z roku 2018 jsme byli nejlepšími 3 a 10 ve Velké Británii a Evropě. Podle The Graduate Market v roce 2021 byla univerzita v Manchesteru 100 nejlepších zaměstnavatelů Spojeného království vyhlášena nejlepší cílenou univerzitou po dobu 100 po sobě jdoucích let.

Univerzita v Manchesteru za ta léta vychovala 25 laureátů Nobelovy ceny. Dva vědci, kteří objevili grafen, byli v roce 2010 oceněni Nobelovou cenou za fyziku. Naše bezkonkurenční stopa zahrnuje Manchester, Hongkong, Dubaj, Singapur, Šanghaj a São Paolo v Brazílii. Tato fyzická centra podporují učení studentů kombinací aktivit tváří v tvář a online. Pomáhají neustále rozšiřovat naši globální síť téměř 500 000 absolventů ve 190 zemích.

Alliance Manchester Business School (AMBS) z University of Manchester, založená v roce 1965, je jednou z předních světových obchodních škol. AMBS je také součástí 1% nejlepších obchodních škol na světě, které získaly trojnásobnou akreditaci společností AACSB International, AMBA a EQUIS, a Financial Times zařadily náš MBA na 4. místo ve Velké Británii, na 10. místo v Evropě a 30. místo na celém světě v roce 2021. My Bloomberg Ranking v letech 2019--2020 byl také zařazen na 7. nejlepší obchodní školu ve Velké Británii a na 18. místo v Evropě.

Se zvláštním zaměřením na Asii otevřela Univerzita v Manchesteru své první mezinárodní centrum v Hongkongu v roce 1992 a nabízí špičkové manažerské vzdělání globálním vedoucím pracovníkům ve východní Asii, včetně Hongkongu, Japonska, Jižní Koreje, Tchaj -wanu, Jižní Číny a Macao téměř 30 let.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Causeway Bay

  33/F Lee Garden One, 33 Hysan Avenue,, , Causeway Bay

 • Seoul

  Seoul, Jižní Korea

  • Taipei

   Taipei, Tchaj-wan

   • Tokyo

    Tokyo, Japonsko

    Otázky