Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Vedení a řízení lidských zdrojů s profesionální praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Vedení a řízení lidských zdrojů s profesionální praxí

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový magisterský kurz Vedení a řízení lidských zdrojů s odbornou praxí je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Dvouletý program, který sdílí první rok studia s jednoletým magisterským vedením a řízením lidských zdrojů, těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí studentů.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

CIPD akreditovaný MSc ve vedení a řízení lidských zdrojů je navržen tak, aby vám umožnil připravit nebo pokročit ve vaší kariéře v managementu nebo řízení lidských zdrojů souvisejících s podnikáním. Naše prakticky zaměřené moduly vám poskytnou hloubku znalostí v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň udrží silné zaměření na vaši zaměstnatelnost a zajistí vám rozvoj klíčových přenositelných dovedností, které jsou požadovány mnoha zaměstnavateli.

Tento program je vyvinut s důrazem na splnění potřeb rozvoje průmyslu a je akreditován jak The Chartered Institute of Personal and Development (CIPD) tak The Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že po dokončení studia budete mít příležitost požádat o certifikaci CIPD a diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Obchodní management a vedení.

O Škole

Otázky