Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Strategic Business Management s profesionální praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Strategic Business Management s profesionální praxí

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový kurz MSc Strategic Business Management s odbornou praxí je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-letým MSc Strategic Business Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Se silným zaměřením na vaši budoucí zaměstnatelnost vám naše akreditované magisterské studium strategického obchodního managementu poskytne široké pochopení operací a toho, jak každá obchodní oblast ovlivňuje a ovlivňuje jinou. Získáte hluboké znalosti a pochopení klíčových aspektů strategického podnikání a řízení v globálním kontextu. Ať už jste manažer, konzultant, analytik nebo podnikatel, budete připraveni zahájit nebo urychlit svou kariéru na další úroveň.

Studenti si vybudují vynikající průpravu v klíčových aspektech podnikání a řízení, kterým dnes podniky čelí. Navrženo se vstupem od úspěšných obchodních profesionálů a pokrývající různé moduly, zajistíme, že budete mít ten nejlepší základ pro vaši profesionální kariéru.

Tento program je akreditován profesionálně uznávanou kvalifikací Chartered Management Institute, takže po úspěšném absolvování můžete požádat o diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení a také o svůj titul. Tento kurz je také nabízen jako 'Akreditovaný titul' Chartered Institute of Marketing (CiM), což znamená, že studenti mohou získat průmyslově uznávané kvalifikace zrychleným tempem.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Řízení podniku.

O Škole

Otázky