Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Project Management s profesionální praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Project Management s profesionální praxí

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový kurz řízení projektů MSc s odbornou praxí je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Dvouletý program, který sdílí první rok studia s 1letým projektovým řízením MSc, těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí studentů.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Magisterské studium projektového řízení se silně zaměřuje na zaměstnatelnost a poskytuje studentům znalosti a pochopení klíčových aspektů projektového řízení. Díky nejmodernější kombinaci rámců, nástrojů a technik nasazujeme příklady ze skutečného světa a prakticky orientovaný přístup k učení, abychom zajistili, že studenti získají profesionální dovednosti, které potřebují k tomu, aby vynikali. Ať už pozici v organizaci nebo zahájení vlastního podnikání jako projektový manažer na volné noze.

Tento kurz je akreditován The Chartered Management Institute, takže po úspěšném absolvování kurzu budete mít možnost požádat o diplom CMI Level 7 ve strategickém managementu a vedení a také o svůj titul.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Projektový management.

O Škole

Otázky