Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Podnikové finanční řízení s profesionální praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Podnikové finanční řízení s profesionální praxí

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový kurz MSc Corporate Financial Management s odbornou praxí je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-rok MSc Corporate Financial Management, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe speciálně na podporu pracovních příležitostí studentů '.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

MSc Corporate Financial Management je určen pro ty, kteří chtějí pokračovat, postupovat nebo přejít na kariéru v oblasti podnikových nebo podnikových financí, náš magisterský kurz podnikání se silně zaměřuje na maximalizaci vaší budoucí zaměstnatelnosti. Moduly kurzu jsou strukturovány s důrazem na uspokojení potřeb průmyslu a zároveň vám umožňují rozvíjet své odborné dovednosti. Pokud máte numerické vzdělání a zájem o rozvoj hlubokých odborných znalostí a porozumění klíčovým aspektům podnikového finančního řízení, je to kurz pro vás.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Finanční řízení.

O Škole

Otázky