Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Lidské zdroje s pracovním právem s odbornou praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Lidské zdroje s pracovním právem s odbornou praxí

London, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový kurz MSc Human Resources with Employment Law with Professional Practice je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Sdílení prvního roku studia s 1-rok MSc lidských zdrojů s právem zaměstnanosti, 2-letý program těží z druhého roku odborné praxe konkrétně na podporu pracovních příležitostí studentů.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Obchodní magisterský titul v oboru lidských zdrojů s právem zaměstnanosti akreditovaný CIPD vám poskytne široké pochopení nejdůležitějších koncepcí řízení lidských zdrojů a zároveň vám umožní specializovat se na právní aspekty řízení lidských zdrojů a zaměstnávání, což vám poskytne konkurenční výhodu v trhu práce. Strukturovaný s důrazem na splnění rozvojových potřeb průmyslu a se silným zaměřením na vaši budoucí zaměstnatelnost, po absolvování tohoto kurzu budete mít dobrou pozici, abyste svou kariéru posunuli na vyšší úroveň.

Tento kurz je akreditován jak The Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), tak The Chartered Management Institute (CMI). To znamená, že po dokončení studia budete mít možnost požádat o certifikaci CIPD a diplom CMI Level 7 ve strategickém řízení a vedení.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Zákon o obchodních zdrojích.

O Škole

Otázky