Keystone logo
The University of Law Business School Postgraduate MSc Corporate Governance s právem společností s profesionální praxí
The University of Law Business School Postgraduate

MSc Corporate Governance s právem společností s profesionální praxí

London, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Jun 2024

GBP 20 350 *

Na kampusu

* domácí studenti – Londýn: 13 050 GBP / mimo Londýn: 12 450 GBP | zahraniční studenti – Londýn / mimo Londýn: 18 700 GBP

Úvod

Náš nový magisterský kurz Corporate Governance s právem společností s odbornou praxí je 2letý magisterský program podnikání na plný úvazek. Dvouletý program, který sdílí první rok studia s 1-letým MSc Corporate Governance s právem společností, těží z druhého roku odborné praxe speciálně k podpoře pracovních příležitostí studentů.

Náš Rok odborné praxe nabízí větší flexibilitu než tradiční rok stáží a umožňuje vám rozhodnout se, jak uplatnit své dovednosti v praxi. Vyberte si akademickou dizertační práci, obchodní plán, obchodní nebo poradenský projekt nebo placenou stáž v oboru v závislosti na možnosti, která se nejlépe hodí pro vaši budoucí profesní dráhu. (Další informace o Roku odborné praxe naleznete v tomto webové stránky ).

Obchodní magisterský kurz Corporate Governance s právem společností vám pomůže posunout vaši kariéru na další úroveň. Organizace jsou stále více zodpovědné za svá obchodní rozhodnutí a stále více se zaměřuje na etické chování a společenskou odpovědnost firem (CSR).

V průběhu tohoto kurzu rozvinete své odborné dovednosti a prozkoumáte nejdůležitější koncepty v oblasti správy a řízení společností a rámců práva společností se zaměřením na obchodní etiku a etická a právní dilemata kolem obchodního rozhodování.

Požadavky na kurz

  • 2:2 nebo vyšší z britského bakalářského titulu nebo ekvivalentní kvalifikace
  • Mezinárodní studenti navíc vyžadují úroveň angličtiny, která odpovídá úrovni IELTS 6.5 nebo vyšší, s minimem 5,5 pro každou složku.

Poplatky

září 2024 – červen 2025

Domácí studenti

  • Londýn: 13 050 liber
  • Mimo Londýn: 12 450 GBP

Mezinárodní (nedomácí) studenti

  • Londýn: 20 350 liber
  • Mimo Londýn: 18 700 GBP

Kariérní cesta

Právo obchodního managementu.

O Škole

Otázky