Keystone logo
© The University of Fredericton
The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

The University of Fredericton (UFred)

Úvod

Připojit. Učit se. Povést se. Plně online.

University of Fredericton (UFred) je plně online instituce udělující tituly, která nabízí certifikáty, diplomy a studijní programy. Společnost UFred, založená a sídlící ve Frederictonu, New Brunswick, je mimořádně hrdá na svou nabídku inovativního, relevantního online vzdělávání, které klade důraz na rozvoj vedení a celoživotní učení.

UFred nabízí jedinečnou, zcela online vzdělávací zkušenost, která podporuje akademické a profesní cíle svých složek. Prostřednictvím přístupné, přátelské podpory a služeb se UFred věnuje vytváření studentských úspěchů.
Jejich vizí je umožnit studentům na celém světě dosáhnout jejich cílů prostřednictvím dostupného aplikovaného odborného vzdělávání. Jejich posláním je poskytovat plně kompatibilní, individuálně zaměřenou cestu celoživotního vzdělávání pro světové profesionály, která zvyšuje individuální výkon. Mezi hodnoty společnosti UFred patří integrita, vášeň, vzájemná důvěra, učení, vzájemný respekt a kompetence.

Proč studovat na UFred?

Online studenti UFred dostávají stejné vysoce kvalitní vzdělání, příležitosti k navazování kontaktů a spolupráci jako v rámci programu na akademické půdě; studenti průběžně komunikují s profesory a kolegy. Studenti mohou klást otázky, účastnit se diskusí a spolupracovat na studijním materiálu, a to zcela online.

Historie UFreda

University of Fredericton je soukromá instituce založená v roce 2005 ve Frederictonu, New Brunswick. Za předpokladu, že plně online vzdělávání je cestou budoucnosti, vytvořili inovativní vzdělávací cestu špičkové kvality a nadále expandují do zahraničí.

Výhody učení s UFred

 • Flexibilita: Jako program vyvinutý pro pracující profesionály UFred zajišťuje, aby studenti byli schopni vyvážit své studium se svou kariérou a dalšími osobními a profesními závazky. Díky možnosti kdykoli přerušit studium, UFred zajišťuje, aby si studenti mohli ve svém programu podle potřeby odpočinout.
 • Online záměrně: Programy UFred jsou nabízeny online, záměrně. To umožňuje studentům po celém světě účastnit se programů univerzity, aniž by museli pozastavit svou kariéru nebo cestovat, aby se zúčastnili.
 • Cenová dostupnost: UFred se pyšní tím, že nabízí studentům cenově dostupné programy při zachování vysoké kvality vzdělání. Díky možnosti platit za jeden kurz najednou mají studenti finanční flexibilitu.

Kariérní vyhlídky

Programy UFred připravují studenty na další krok ve své kariéře bez ohledu na jejich geografickou polohu. Obchodní programy UFred lze snadno aplikovat v celé řadě průmyslových odvětví a bylo zjištěno, že jsou použitelné ještě předtím, než studenti dokončí svůj program.

Akreditace

 • Vláda New Brunswick

Jako univerzita v provincii New Brunswick je důležité informovat studenty a potenciální studenty o tom, že UFred je akreditován provincií New Brunswick od roku 2007 podle oddílu 3 zákona o udělování diplomů.

 • Akreditační rada pro obchodní školy a programy

Programy Sandermoen School of Business na University of Fredericton jsou akreditovány Akreditační radou pro obchodní školy a programy (ACBSP). ACBSP má více než 30 let zkušeností s podporou akademické excelence pro obchodní programy po celém světě. Tato akreditace byla stanovena pomocí Baldrige Education Criteria for Performance Excellence, která zajišťuje, že obchodní programy nabízejí přísné vzdělávací zkušenosti a prokazují neustálé zlepšování kvality.

Partneři

 • Kanadská asociace manažerských konzultantů (CMC-Kanada)

University of Fredericton a Kanadská asociace manažerských konzultantů (CMC-Canada) mají akademické partnerství. Toto partnerství nabízí studentům řadu výhod, včetně kreditu k označení CMC, bezplatného ročního studentského členství akademického partnera v CMC-Canada, studentských sazeb při účasti na akcích profesního rozvoje a dalších.

 • Kanadská společnost bezpečnostního inženýrství (CSSE)

Univerzita ve Frederictonu se spojila s Kanadskou společností bezpečnostního inženýrství na vývoji speciálního proudu Health and Safety Leadership nabízeného studentům v programech MBA a Executive MBA.

Přijímací řízení

Bakalářské kurzy:
- středoškolský diplom nebo jeho ekvivalent;
- Čtyři vysokoškolské přípravné kurzy. Včetně angličtiny 12, matematiky 12 a dvou doplňkových univerzitních přípravných kurzů 12. třídy.
- Minimální celkový průměr alespoň 65 % ve vysokoškolských přípravných třídách
Přijetí pro dospělé:
- Středoškolský diplom nebo jeho ekvivalent
- je starší 21 let a nebyli jste nejméně tři roky ve vzdělávacím programu

MBA kurzy:
- Bakalářský titul z uznávané a akreditované univerzity;
- Kumulativní GPA alespoň 3,0 (B) na stupnici 4,0
- Mezinárodní žadatelé musí mít kvalifikaci pro přijetí na univerzitu nebo vysokou školu ve svých domovských zemích a přepisy musí vykazovat vynikající výkon na základě systému klasifikace země
- Pokud byl váš titul ukončen mimo Severní Ameriku, můžete si svůj titul nechat ohodnotit World Education Services (WES) nebo International Credential Assessment Services of Canada (ICAS). Tyto zprávy lze zaslat přímo společnosti UFred nebo si je můžete nechat notářsky ověřit právníkem.


Požadavky na anglický jazyk:

 • Internetové skóre TOEFL 88
 • Počítačové skóre TOEFL 213
 • IELTS skóre 6,5 bez pásma pod 6
 • CAEL skóre 70 bez části pod 60

Nadcházející webináře UFreda

Připojte se k bezplatným webinářům prezentovaným zkušeným programovým poradcem a zjistěte více o UFred's MBA a Executive MBA. Toto sezení vám umožní ponořit se hlouběji do detailů programů UFred a nabízí vám možnost klást otázky v reálném čase.

Žebříčky

University of Fredericton se umístila mezi nejlepšími online univerzitami, uznávaná ve třech dalších hodnocených kategoriích podle porovnání kurzů

University of Fredericton s hrdostí oznamuje, že jsme byli oceněni Course Compare ve čtyřech akademických kategoriích pro rok 2023. Course Compare každoročně zveřejňuje své žebříčky pro školy a programy se seznamy od nejlepších online univerzit až po nejlepší online MBA.

 • Nejlepší online MBA
 • Nejlepší Executive MBA
 • Nejlepší online univerzity
 • Nejlepší obchodní školy

Course Compare generuje své žebříčky pomocí specifikovaných parametrů s cílem „pomoci vám připravit se na budoucí práci“.

Ohlasy studentů

Místa

 • Fredericton

  371 Queen Street, Suite 400 Fredericton, NB E3B 1B1, Fredericton

  Otázky