Keystone logo
The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

The University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Úvod

O nás

Jsme jedním z největších biologických ústavů ve Velké Británii.

Jako moderní dědici naší 400 let staré pověsti excelence přispívají naši zaměstnanci a studenti k živé akademické komunitě, jejíž vize utvářejí svět zítřka.

Náběžná hrana

School of Biological Sciences je na špičce ve výuce, výzkumu a inovacích. Nezávislé žebříčky, jako je Times Higher Education, nás trvale řadí mezi 25 nejlepších univerzit na světě pro biologické vědy.

Naše učební a výukové prostředí

Naši studenti nás vysoce hodnotí za kvalitu našeho vzdělání. Dnešní studenti mohou studovat širokou škálu témat, poskytujících silné základy v základní biologii s flexibilitou získat zkušenosti s nejnovějším vývojem výzkumu v biologických a biomedicínských vědách v pozdějších letech svého studijního programu. Několik kurzů se vyučuje společně s jinými školami, abychom našim studentům poskytli interdisciplinární příležitosti.

Nabízíme 10 inovativních magisterských programů, včetně distančního vzdělávání a programů spolupráce s dalšími výzkumnými organizacemi, které rozšiřují šíři témat, která mohou naši studenti studovat.

Vyučované kurzy jsou podporovány naší BiologyTeaching Organization a poskytuje akademickou a pastorační podporu. Každý student má určeného osobního akademického tutora.

Náš výzkum

Naši studenti jsou vyučováni některými z předních světových vědců. Jsme jedním z předních biologických oddělení ve Spojeném království pro kvalitu a dopad našeho výzkumu. Více než polovina naší výzkumné činnosti byla v hodnocení národního výzkumu Spojeného království v roce 2014 hodnocena jako „nejlepší na světě“ v kvalitě a rozsahu, což nás umístilo celkově na třetí místo a na druhé místo ve Spojeném království mezi univerzitními pedagogickými odděleními.

Náš výzkum je zaměřen na čtyři hlavní témata. Všichni naši hlavní řešitelé a jejich výzkumné týmy přispívají k jednomu nebo více z těchto témat.

Udržitelnost

School of Biological Sciences se zavázala přispívat k sociální odpovědnosti a udržitelnosti na University of Edinburgh. Škola podporuje účast různých týmů na univerzitách Sustainability Awards. Týmy v současné době drží nebo pracují na získání bronzové nebo stříbrné úrovně.

Místa

  • Edinburgh

    Edinburgh, Spojené království

    Otázky