Keystone logo
The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

The Skolkovo Institute of Science and Technology (Skoltech)

Úvod

145395_image_2020-11-20_16-42-51.png

Vše, co jste chtěli slyšet a ptát se na Skoltech v REÁLNÉM ČASE. Setkejte se se zástupci Skoltech, získejte odpovědi na vaše otázky a buďte připraveni virtuálně prozkoumat náš kampus.

Zveme studenty a absolventy se STEM zázemím, kteří mají zájem o získání titulu Masters nebo Ph.D. studuje Skoltech's Online Open door. Získáte přehled dostupných programů a struktury učebních osnov, renomovaných členů fakulty Skoltech, kariérních možností, studentského života na akademické půdě i mimo ni a dalších. Získáte také podrobnosti o přijetí a příležitost klást jakékoli dotazy ohledně procesu podávání žádostí.

Přední odborníci společnosti Skoltech přednesou úvodní projev věnovaný oblasti jejich zájmu a pomohou vám stát se studentem společnosti Skoltech.

Další podrobnosti naleznete v odkazu zde

Skoltech je mezinárodní absolventská univerzita zaměřená na výzkum, která byla založena skupinou světově uznávaných vědců v roce 2011. Osnovy Skoltech se zaměřují na technologie a inovace a nabízejí magisterské programy v 10 technologických oborech. Studenti absolvují přísné teoretické a praktické školení, navrhují vlastní výzkumné projekty, účastní se stáží a získávají podnikatelské dovednosti v angličtině. Fakulta se skládá ze současných výzkumných pracovníků s mezinárodní akreditací a úspěchy.

Skoltech integruje tradici ruské vědecké excelence s osvědčenými postupy z celého světa. Spojuje základní vědu s podnikáním a inovacemi. Tento přístup, doplněný mezinárodní atmosférou, světově uznávanými profesory a vědci z Ruska i ze zahraničí, dokonale vybavenými laboratořemi a úzkou integrací do společnosti a průmyslu dává studentům příležitost získat vysokoškolské vzdělání světové úrovně a získat široké kariérní a obchodní vyhlídky.

111168_TSL_3334.jpg

Přihlaste se na jednu z top 100 mladých univerzit v indexu přírody. Skoltech nabízí MSc a Ph.D. programy :

 • Advanced Computational Science
 • Pokročilé výrobní technologie
 • Data Science
 • Energetické systémy
 • Internet věcí a bezdrátové technologie
 • Humanitní vědy
 • Věda o materiálech
 • Matematická a teoretická fyzika
 • Ropné inženýrství
 • Fotonika a kvantové materiály
 • Vesmírné a inženýrské systémy

To, co dělá Skoltech odděleně od jiných vysokých škol, je mimořádné prostředí, které vaše MSc studie ukáže jako významný životní milník:

 • Vzdělání: Přednášky a praktické kurzy předkládají světoznámí odborníci. Studenti si mohou navrhnout vlastní vzdělávací program výběrem z různých kurzů
 • Věda: Věda je pevně integrována do vzdělávacího procesu: každý student provádí své vlastní výzkumné projekty
 • Skutečné zkušenosti: Poskytujeme průmyslové ponoření: 8týdenní stáž v předních průmyslových společnostech, kde studenti promění své znalosti a dovednosti v akci
 • Podnikání: Doplňujeme vaše akademické školení o obchodní kurz, který poskytuje tipy, jak komercializovat nápady a výsledky výzkumu
 • Mobilita: více než třetina našich studentů se účastní různých programů akademické mobility, které pracují jako stážisté nebo výzkumní pracovníci na MIT, Harvardově univerzitě, Singapurské národní univerzitě, University of Calgary a dalších předních mezinárodních univerzitách.
 • Globální prostředí: studenti z 40 zemí, profesoři a výzkumníci z mezinárodně uznávaných pracovišť a univerzit. Učíme se v angličtině.
 • Život: jednou přihlášený získáte šanci zúčastnit se významných mezinárodních konferencí, účastnit se vědeckých a studentských soutěží a pracovat na svých vlastních projektech a iniciativách.
 • Studentský balíček: Studenti Skoltech mají nárok na měsíční stipendium od 40 000 RUR (cca 550 EUR) a zdravotní pojištění.

111171_TSL_2765.jpg
111172_TSL_3442.jpg

Naši absolventi utvářejí svou vlastní budoucnost výběrem z řady kariérních příležitostí v průmyslu, vědě a podnikání

 • Věda: přistání Ph.D. pozic a pokračujícího výzkumu na předních ruských a mezinárodních výzkumných subjektech
 • Odvětví: Pozicím specialistů na přistání v různých průmyslových odvětvích, vyžadujících základní znalosti z matematické a teoretické fyziky
 • Uvedení do provozu: Zahájení podnikání samostatně nebo prostřednictvím inovačního ekosystému Skolkovo s rozsáhlou skupinou odborníků, partnerů, konzultantů a investorů

Vzdělávání na Skoltech je zdarma. Studenti mohou vytvářet své individuální výukové plány a doplňovat povinnou sadu oborů volitelnými kurzy a projekty z libovolného oboru. Výzkum je nedílnou součástí studijního procesu.

Charles Belina, USA: Rozhodl jsem se studovat na Skoltechu, protože mi to umožnilo získat vzdělání světové úrovně a zároveň zažít život v cizí zemi. Nikde jinde bych nemohl žít svůj sen o životě v zahraničí v kosmopolitní městě, jako je Moskva, při studiu na vysoké univerzitě. Skoltech povzbuzuje spolupráci a týmové projekty a učí své studenty, aby působili; to znamená, že se naučíte, jak vytvořit něco, co lidé mohou použít.

Shreya Santra, Indie: Rozhodl jsem se pokračovat v magisterském studiu na Skoltech, když jsem zjistil, jak tento nově založený institut vysílá pozitivní vlnky mezinárodní vědecké komunitě. Zkušená fakulta a zařízení pro pokročilý výzkum dostupné ve Skoltech jsou velmi lákavé pro každého studenta strojírenství. Prostředí ve společnosti Skoltech je mimořádně přátelské a motivující a pro mezinárodní studenty je snadné přizpůsobit se životu v Moskvě.

Adeniyi Adebayo, Ghana: "Mysl, srdce a ruce! Skoltech vám pomůže znovu objevit skutečné učení: je zkušenostní a zapojuje vaši mysl v každém smyslu, včetně srdce a rukou. Je to transformační zážitek a miloval jsem každou část cesty . “

Místa

 • Moscow

  Russia, Skolkovo Innovation Center, Bolshoy boulevard 30/1, 121205, Moscow

Otázky