Keystone logo
The Mico University College

The Mico University College

The Mico University College

Úvod

MICO University College je registrována univerzitní rady Jamajky (UCJ), aby vzdělávání učitelů na úrovni absolventa studia. Je třeba poznamenat, že tento program je schválen University Rada Jamaica (UCJ).

Absolventské hodnosti Mico škola postgraduálního studia má mandát, aby dynamické příspěvky do akademického prostředí tím, že produkuje vysoce kvalifikované pedagogy, vedoucí pracovníky, politiky a řešit problémy.

Spolupráce s Ústavem technologických a pedagogického výzkumu (ITER), škola postgraduálního studia se snaží podporovat a koordinovat kvalitní podnik, který nabízí absolvent, pokročilé absolventa a profesionální programy studia, provádět výzkum a poskytovat službu veřejnosti v souladu s našimi mise.

V současné době škola nabízí čtyři (4) absolvent programy:

Master of Arts v výuky (MAT) Výkonný Masters v řízení školství (EMEM) (některé kurzy jsou vyučovány Mona School of Business) Magistr Speciální pedagogika M.Sc poradenství a sociální práce

Školné a poplatky Školné se platí za úvěr se sazbami podmíněné rok od roku měnit. Povinné univerzita poplatky jsou přidány pro různé položky. Studenti jsou povinni provádět platby v plné výši, ale platba plán je obvykle k dispozici od účtárny. Současný poplatek za úvěr je $ 16,000.00 a studentů se očekává, že usilovat o minimálně 9 kreditů za semestr.

Vstupní požadavky 1.. Musí mít alespoň bakalářský titul od akreditované instituce a může být: -Trained absolvent - stupeň vzdělávání učitelů nebo -Pre vyškolený graduate- stupně bez přípravy učitelů 2. Oficiální Přepisy ze všech dříve navštěvoval škol a univerzit.

  1. Dva doporučující dopisy: jeden ze správce nebo jiné pracovníky, kteří mohou dosvědčit, výkon a přístup k práci žadatele.
  2. Jakékoliv jiné kvalifikace, které mohou být považovány za vhodné na University College přijímací rady.
  3. Aktuální záznam zaměstnanosti. 6.. Napsal jednu stránku papíru záměru a prohlášení o "Co to znamená být vůdcem v organizaci, v této době."

Aplikace je důležitou součástí záznamu univerzity a měla by být dokončena pečlivě a přesně. Neúplné formuláře žádosti může mít za následek odmítnutí.

Žadatelé by měli absolvovat přijímací aplikace, včetně non-vratná poplatek za podání žádosti JA 700,00 dolarů splatné The Mico University College. Formuláře žádostí jsou k dispozici on-line nebo na studentské záležitosti úřadu.

Termín pro podání: Kontaktujte Graduate School of Education.

Místa

  • Kingston

    The Mico University College 1A Marescaux Road Kingston 5 , Kingston 5, Kingston

    Otázky