Keystone logo
The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Úvod

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Master Institute je součástí St. Joost School of Fine Art and Design, která se nachází na jihu Nizozemska ve městě 's-Hertogenbosch. Nachází se v srdci Evropy a evropského umění a designu a nabízí široký pohled na teorii a praxi a umožňuje živou mezinárodní výměnu. Naše moderní zařízení 24/7 a koncept otevřeného studia vytvářejí úrodné prostředí, ve kterém může růst bohatá multidisciplinární praxe.

Master Institute povzbuzuje a podporuje studenty v jejich interdisciplinárním výzkumu Pathways praxi. Podporujeme učení, které transformuje rámce referencí - sady pevných předpokladů a očekávání - tak, aby byli studenti inkluzivnější, otevřenější, reflexivnější a emotivně schopni se změnit.

Naše učící se komunita je interkulturní; studenti z různých prostředí přinášejí různé pohledy na politické a umělecké pozice. Přijímáme pluralitu. Institut nabízí živé prostředí pro výzkum ve specifických oblastech programů a ve výzkumných skupinách iniciovaných lektory a profesory výzkumu. Klíčem je sebeovládání a samoorganizace. Zavazujeme se umožnit studentům růst na profesionály, kteří jsou schopni formovat svou praxi úmyslně, strategicky a eticky.

Mistrovské webináře

Připojte se k nám na mistrovské webináře o našich Master of Animation a Master of Fine Art & Design. Na čtyřech různých lekcích poskytnou lektoři jedinečný pohled na studijní programy. Zjistěte, jak mohou naši mistři posílit vaši profesionální praxi umělce nebo designéra.

Úterý 23. února 2021

  • Mistr animace - 11.00 SEČ
  • Master of Ecology Futures - 15:00 SEČ

Pátek 26. února 2021

  • Mistr vizuálního umění a postmoderní praxe - 11.00 SEČ
  • Mistr situovaného designu - 15:00 SEČ

Zaregistrujte se na webináře pomocí tohoto odkazu https://fd7.formdesk.com/omnismart/Master_Webinar_Feb2021

Avans University of Applied Sciences

Master Institute of Visual Cultures (MIVC) a St. Joost School of Fine Art & Design jsou součástí Avans University of Applied Sciences. Všechny Master programy MIVC jsou umístěny na jednom místě kampusu, v blízkosti centra města 's-Hertogenbosch.

Místa

  • 's Hertogenbosch

    Parallelweg 21-23, 5223AL, 's Hertogenbosch

Otázky