Keystone logo
The Interior Design School

The Interior Design School

The Interior Design School

Úvod

Ať už chcete pokračovat v kariéře v interiérovém designu nebo prostě si přejete přepracovat pokoj ve svém domě, hlavní zásady zůstávají stejné. The Interior Design School , založená v roce 1991 Irisem Dunbarem, vede rozvíjející se a reagující program studijního odborného školení pro lidi, kteří chtějí prozkoumat tvůrčí praxi. Ethos školy má vzdělávat studenty v současném současném designu interiéru a udržovat těsné spojení v rámci průmyslu a nabízet vysoké poměry mezi zaměstnanci a studenty .

Filozofie

Filozofie výuky na The Interior Design School napodobuje praktické ateliérové studio a zahrnuje všechny dovednosti, předměty potřebné pro odbornou praxi. Zahrnuje ruční práce na konstrukční výkresy, osvětlení textilií a všechny aspekty praxe interiérového designu. Každý rok je obsah kurzu revidován, aby bylo zajištěno, že výsledek je v souladu s průmyslovými standardy. Učební proces je založen na programu jednotlivých slibů a všechny vaše projekty jsou prezentovány a hodnoceny praktikami interiérových designérů.

Studio

Studio představuje funkční designovou praxi, která vám umožní pracovat v příslušném a profesionálním prostředí. Prostor je navržen s jednotlivými pracovními stanicemi, které využívají spoustu přirozeného světla k vytvoření inspirujícího studia . Knihovna a přednášková místnost jsou vybavena rozsáhlým designem a referenčními knihami, vzorkami, katalogy a aktuálními časopisy. Studenti se vyučují pomocí kombinace náčrtek, výkresových desek a počítačů Apple MacBook Pro a vhodného softwaru.

Umístění

The Interior Design School se nachází v severozápadním Londýně, v Queens Park Design District v prosperující místní obchodní komunitě, včetně kaváren, delí a nezávislých obchodů na nedaleké Salusbury Road. Oblast je dobře obsluhována městskou hromadnou dopravou, v zóně 2 na trase Bakerloo a s dobrým spojením s nadzemními vlaky, místními autobusy a mimo pásmo kongescí.

Místa

  • London

    Lonsdale Road,22, NW6 6RD, London

Otázky