We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

The Hague Pathway College

Úvod

Představujeme Haagskou akademii Pathway

Nachází se přímo na univerzitě v Haagu University of Applied Sciences (THUAS), Haag Pathway College nabízí akademické Pathways v partnerství s THUAS, které vedou k celosvětově uznávaným vysokoškolským titulům.

Výhody haagského Pathway College:

 • Zlepšete své anglické a akademické dovednosti (většina studijních programů se vyučuje v angličtině)
 • Přizpůsobte se životu v Nizozemsku s osobní podporou studentů
 • Udělejte si přátele se studenty z celého světa

Studijní programy THUAS:

Programy Haagské akademie Pathway (THPC) vedou ke studijním programům THUAS.

 1. Mezinárodní nadace Rok managementu a sociálních věd vede k:
  1. Mezinárodní obchod
  2. Mezinárodní finanční řízení a kontrola
  3. Evropská studia
  4. Management mezinárodní komunikace
  5. Mezinárodní řízení sportu
 2. Mezinárodní rok založení technologie a designu vede k:
  1. Průmyslový design inženýrství
  2. Návrh uživatelských zkušeností
  3. Technologie procesů a potravin

Vaše Pathway k Haagské univerzitě aplikovaných věd (THUAS)

Vysokoškolák

 • Střední škola
 • 1. etapa mezinárodní nadace
 • Stupeň 2 Titul prvního ročníku
 • Stupeň 3 Druhé ročníky
 • Stupeň 4 Titul závěrečného roku

Proč studovat na Haagské univerzitě aplikovaných věd (THUAS)?

Změňme se. Vy. Nás. Svět. To je náš vzkaz na Haagské univerzitě aplikovaných věd (THUAS).

Chceme našim studentům umožnit změnu a zlepšení světa, ve kterém žijí, ale to se může stát pouze tehdy, budeme-li spolupracovat - pokud se budeme vyvíjet a měnit. Neustále musíme uplatňovat nové perspektivy a řešení pro řešení současných i budoucích výzev. Odpovědi zjistíme rychleji, pokud budeme připraveni sdílet a aplikovat své poznatky, dovednosti a metody.

Vyšší vzdělání v Nizozemsku

Nizozemský vzdělávací systém je jedním z nejinovativnějších a nejmodernějších na světě. Je založen na učení vedeném studenty, analytické diskusi a praktických zkušenostech. Nizozemské vysokoškolské vzdělání má mezinárodní pověst pro svou vysokou kvalitu, která je udržována prostřednictvím přísného národního systému zajišťování kvality.

Praktické, otevřené myšlení

Protože jsme nizozemská univerzita aplikovaných věd, zažijete praktické, otevřené, smýšlející a interaktivní vzdělávací prostředí. Používáme přístup k řešení problémů, stejně jako skutečný profesionální svět, s cvičeními, která vychovávají osobní vůdčí schopnosti, jako jsou hry, debata a práce ve skupině.

Pravé mezinárodní společenství

Haagská univerzita aplikovaných věd je mini-Spojené národy s 26,000 studenty od téměř 150 různých zemí na akademické půdě. Náš globální, inovativní přístup se projevuje v našich učebních osnovách a v našich čtyřech hlavních tématech: Další ekonomika, Kvalita života: Lidé a technologie, Dobrá správa pro bezpečný svět a Připojené učení. Úzce spolupracujeme s více než 300 partnery z více než 50 zemí světa, od Brazílie a Číny až po Austrálii, USA a několik evropských zemí.

Etický kodex

Haagská univerzita aplikovaných věd je signatářem "Kodexu chování s ohledem na mezinárodní studenty v nizozemském vysokoškolském vzdělávání". Vysoká škola Haagská Pathway garantuje kvalitu našich programů, nábor, výběr a poradenství podle pokynů popsaných v této politice.

Spusťte svou globální kariéru

Ačkoli malá země ve velikosti, Nizozemsko má velkou mezinárodní přítomnost. Některé z největších nadnárodních společností na světě, včetně společností Philips, Heineken, KLM, Shell, ING Bank a Unilever, jsou Holanďané. Jako Mezinárodní město míru, spravedlnosti a bezpečnosti, Haag praskne mezinárodními právními institucemi. Město se může pochlubit 131 mezinárodními instituty a 80 justičními organizacemi a společně s New Yorkem, Ženevou a Vídní je jedním z měst Spojených národů.

Nizozemské vízové předpisy poskytují absolventům po studiu pracovní vízum.

Místa

 • The Hague

  Johanna Westerdijkplein 75, 2521, , The Hague

  Otázky