Keystone logo
The Graduate Institute

The Graduate Institute

The Graduate Institute

Úvod

Institut postgraduálního studia je státní akreditovaná postgraduální škola, která se věnuje podpoře integrativního a holistického světového pohledu prostřednictvím studie o zdraví, wellness, vzdělávání a osobní a profesní transformaci.

Naše poslání

Posláním Institutu absolventů, jako nezávislé instituce vysokoškolského vzdělávání, je poskytovat transformační vzdělání založené na integrující a holistickou perspektivu a specificky navržené tak, aby umožnilo studentům dosáhnout svého plného potenciálu jak v jejich profesním, tak v osobním životě.

Naše vize

Akademické stipendium a vzdělání založené na integrujícím a holistickém světovém pohledu posílí široké pochopení složitých lidských otázek, podnítí individuální a kolektivní uvědomění a blahobyt a přispěje ke zlepšení, udržitelnosti a obnově společnosti a společnosti.

Učení v komunitě

Institut Absolvent hodnotí sílu komunity. Věříme, že se ve skupinách účinněji učíme než my sami. Z tohoto důvodu provádíme všechny naše programy v kohortách - skupinách dospělých studentů, kteří vytvářejí společné učební prostředí. Model kohorty podporuje dialog a živou výměnu názorů, pomáhá každému žákovi vytvářet smysl na osobní úrovni a zároveň zůstává připojen k větší skupině. To dělá proces učení dynamický, relevantní a humanizovaný.

Kohorty také vytvářejí kontinuitu v magisterském a certifikačním programu. Dokončením celého studijního programu s úzkou skupinou dospělých studentů mohou studenti prosperovat a růst v bezpečí, důvěře a kamarádství své komunity. V kohortě je každý hlas respektován a každý student přispívá k individuálnímu a kolektivnímu růstu a objevu.

Svět podpory

U TGI se učení nekončí ve čtyřech zdíchch učebny. Naše fakulty a administrativa jsou vždy k dispozici pro vedení a podporu studentů během studia. Poskytujeme také následující zdroje, abychom zajistili, že to, co se studenti učí v TGI, jim budou sloužit v jejich osobním a profesionálním úsilí:

  • Ruční mentorství a stáže, které poskytují cenné příležitosti pro školení i potenciální umístění v kariérech po dokončení programu
  • Příležitost navrhnout a uskutečnit Kultivační projekt, který pomáhá spouštět studenty do další fáze jejich postgraduálního profesního života
  • Průběžná zpětná vazba a odborné znalosti fakultních a programových koordinátorů, kteří mohou pomoci studentům se stážemi a mentorskými pozicemi a rozvojem projektů
  • Členství v naší prosperující asociaci absolventů po dokončení programu, které zahrnuje přístup do našeho Alumni Directory, každoroční shromáždění absolventů a další vzdělávací zdroje, které jsou k dispozici zejména pro absolventy TGI

Místa

  • Bethany

    171 Amity Rd, Bethany, CT, 06524, Bethany

    Otázky