Keystone logo
© GCAS College Dublin Ltd
The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

The Global Centre for Advanced Studies

Úvod

The Global Centre for Advanced Studies (GCAS College) je vysoká škola, která nabízí vysoce kvalitní, bezdlužné, EU akreditované tituly na vysokoškolské a postgraduální úrovni ve filozofii, psychoanalýze, teologii a společenských vědách. S oceněnými a předními učenci na jejich fakultě, vlastněné členy fakulty a absolventy, je GCAS jedinečnou komunitou výzkumníků vytvářejících ekonomiku se sdílením znalostí.

Filozofie GCAS

GCAS nabízí nový model budoucím výzkumníkům a studentům, aby se mohli svobodně učit a zkoumat znalosti bez dluhů.

Akademická svoboda je ohrožena dluhy studentů. Vytvořili jsme tedy prostor pro výchovu a podporu kritického myšlení a reflexe bez ekonomických tlaků. Jsme spoluvlastněni absolventy a učiteli, takže svoboda myšlení je neodmyslitelně kolaborativní a globální.

Výzkum v GCAS

Posláním GCAS je vysoce kvalitní vzdělávání bez dluhů, které poskytuje zdroje pro kreativní a nové formy výzkumu, které nejsou možné v tradičním univerzitním prostředí. Věříme, že vzdělávání je ze své podstaty intersubjektivní zkušeností, která vyžaduje otevřené sdílení myšlenek a navrhování a zavádění nových a odvážných směrů myšlení a jednání přísnými vědeckými způsoby. Pro naši akademickou komunitu je tedy zásadní respektovat výzkumné kolegy s různými a někdy náročnými liniemi myšlení, výkonu a jednání. Základem toho, co děláme, je vytvořit a udržovat otevřené, inkluzivní a náročné prostředí, ve kterém lze rozvíjet nápady a kriticky zkoumat to, co považují za důležité pro svět.

GCAS poskytuje alternativu k tradiční akademické půdě tím, že poskytuje podporu, která umožňuje výzkumníkům provádět seriózní vědecký a interdisciplinární výzkum ve srovnání s tradičním modelem vysokoškolského vzdělávání, který je založen na studentském dluhu, zisku a výzkumu, který příliš často nedokáže řešit ty nejnepříjemnější. problémy, kterým čelí přežití naší planety a další, skutečný lidský rozkvět. GCAS věří, že výzkumný pracovník/student má odpovědnost za veřejné blaho prostřednictvím přísného akademického výzkumu. Náš MA a Ph.D. programy poskytují studentům příležitost provádět seriózní a trvalý vědecký výzkum ve spolupráci s naší fakultou a akademickou obcí.

Naše mise

"Poskytovat nejkvalitnější možnosti vzdělávání a výzkumu na světě bez dluhů."

Naše poslání je globální a trvalé. Dostatečná schopnost a kapacita stát se lídrem v globálním vzdělávání vyžaduje odvahu a soustavný tlak na inovace. Tyto inovace pocházejí z odborných znalostí a odhodlání všech členů GCAS, zaměstnanců, výzkumných pracovníků a studentů. Naši profesoři se zavázali k vyučovacím postupům zaměřeným na teoretické a praktické způsoby, jak maximalizovat schopnosti a nadání studentů ke zlepšení našeho světa. Komunita GCAS spoléhá na náš různorodý studentský sbor, aby i nadále poskytoval příležitosti pro toto dobře podložené, bez dluhů a posilující vzdělávání.

Naše hodnoty

„Vážíme si především svobody. Svoboda vytvářet, zkoumat a inovovat nové koncepty, nápady a postupy v rámci naší komunity.“

Vize GCAS zůstává konzistentní. Zachycuje naše strategické směřování, závazek k dokonalosti a globální dosah a přístup. Naše vize určuje cestu pro větší synergii s renomovanými vědci a nejchytřejšími mozky a ambicemi mladé generace. To také znamená, že se můžeme a budeme přizpůsobovat měnícím se trendům technologií a využijeme příležitosti rozšířit třídu za tradiční kamennou vysokou školu do virtuálního, živého a interaktivního prostředí.

Naše vize

"Stát se přední světovou vysokou školou poskytující nejkvalitnější vzdělání bez dluhů všem kvalifikovaným studentům po celém světě."

Vize GCAS zůstává konzistentní. Zachycuje náš strategický směr, závazek k dokonalosti, spravedlnost, pravdu a globální dosah. Naše vize určuje cestu pro větší synergii s renomovanými vědci a nejchytřejšími mozky mladé generace. Znamená to také, že se můžeme a budeme přizpůsobovat měnícím se trendům technologií a využijeme příležitosti rozšířit třídu za tradiční kamennou vysokou školu do virtuálního, živého a interaktivního prostředí.

Místa

  • Dublin

    38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2 Do Ireland, 2 NX53, Dublin

Otázky