Keystone logo
© Eva Dang
The College of Central London

The College of Central London

The College of Central London

Úvod

Vítejte na The College of Central London

Kvalifikace jsou nezbytné pro získání uznání a respektu. Studenti z Velké Británie, EU a z celého světa chtějí studovat v Londýně a naše filozofie je poskytovat vysoké standardy výuky v prostředí, které podporuje akademické úspěchy spolu s osobním rozvojem při prožívání kultury a života živého města. Najděte pro vás ten správný kurz a získejte studium zaměřené na studenty po celou dobu studia na vysoké škole. Studenti musí být 18 let nebo starší.

 • Business, výpočetní, logistické, lodní a manažerské kurzy (denní a večerní kurzy ve třídě / distance / online / blended learning)
  • Rozšířený obchod - Pearson BTEC Level 3 (QCF) - (rychlá cesta)
  • HNC Business - Pearson BTEC úroveň 4 (RQF)
  • HND Business - Pearson BTEC úroveň 5 (RQF)
  • Logistika a doprava - ABMA úroveň 4 (neregulované)
  • Logistika a doprava - ABMA úroveň 5 (neregulované)
  • Správa zařízení - BIFM úroveň 3
  • Správa zařízení - BIFM úroveň 4
  • Správa zařízení - BIFM úroveň 5
  • Správa zařízení - BIFM úroveň 6
  • Pearson BTEC Level 4 HND Computing (RQF)
  • Pearson BTEC Level 5 HND Computing (RQF)
  • Angličtina pro specifické účely
  • Strategické řízení EDSML a vedení - BTEC úroveň 7 (QCF)

Tréneri jsou kvalifikováni v příslušných oborech. Některé z nejlepších soukromých vysokých škol jsou v Londýně. Jsme jedním z nich.

Velcí učitelé

Generální štáb a učitelé jsou vybíráni pro svou kvalifikaci a praktické zkušenosti, aby umožnili vysoké škole nabízet kvalitní vzdělání založené na učebnách. Mezi těmi, kteří dokončili daný kurz, máme vysokou úspěšnost. Třídy jsou dostatečně malé, aby umožnily učitelům souviset se studenty jako jednotlivci a dostatečně velké, aby vytvořily živou atmosféru.

Dostupné poplatky a možnosti financování

Jako soukromá vysoká škola jsme schopni řídit vlastní strukturu poplatků a vždy bylo naším cílem nabídnout studentům kvalitní vysokoškolské vzdělání za přijatelné poplatky. Řízením našich vlastních poplatků se snažíme dát studentům hodnotu za peníze při výběru nás jako místa jejich učení.

The College of Central London je "akreditována britskou akreditační radou pro nezávislé další a vyšší vzdělávání".

Nedávné změny ve vládní politice směrem k financování vzdělávání ve Velké Británii přinesly zvláštní příležitosti financování ve formě půjček pro profesní a kariérní rozvoj pro studenty z Velké Británie a Evropy, kteří se zabývají vysokoškolskými a vysokoškolskými studiemi. Vezměte prosím na vědomí, že tyto informace nejsou marketingovým materiálem, takže budete muset zadávat konkrétní dotazy buď prostřednictvím vysoké školy nebo navštívit webovou stránku společnosti Directgov.

Mezinárodní studenti

Studenti pocházejí z celého světa i z celé Británie a EU. Britští a evropští studenti tvoří většinu bratrství studentů a přidávají se k bohaté a různorodé studentské komunitě. Mezinárodní studenti mohou být omezeni kvůli vízovým omezením ve Velké Británii, takže mohou využívat možnosti distančního učení.

Všichni studenti

Zajistíme prohlídky s průvodcem k zvláštním místům zájmu, jako je Parlament, soudní dvory a burza. Místní návštěvy byly předtím umístěny do sídla společnosti Sky, do budovy Lloyds a do Národního archivu. Exkurze do dalších specializovaných míst na Baltic Exchange, Tilbury doky.

Zařízení na vysoké škole zahrnují oblasti, kde si studenti mohou během volného času navštěvovat studovnu nebo relaxovat ve vyhlazené oblasti v 5. patře. K dispozici je také čajový bod ve 3. patře. K dispozici je také knihovna a studenti si mohou zapůjčit knihy pro studium doma.

Umístění

Vysoká škola se nachází na městském okraji, finančním centrem města Londýn, v blízkosti ikonické věže Bridgest a nedaleko stanice metra Tower Hill a brány Tower Gateway.

Vybavení

Zařízení na vysoké škole zahrnují oblasti, ve kterých si studenti mohou během volného času studovat nebo relaxovat a čajovny, kde jsou k dispozici občerstvení, teplé nápoje a nealkoholické nápoje. Studenti mají přístup k internetu a připojení Wi-Fi. Knihovna je k dispozici a studenti si mohou zapůjčit knihy pro studium doma.

Slovo od ředitele

Jsme připraveni pomáhat studentům s problémy, které vznikají během studia a mají za cíl vybudovat silné vztahy s našimi studenty, aby podporovaly a udržovaly příjemnou atmosféru. Mnozí naši studenti se v následujícím roce vracejí, aby následovali další kurz. Mnoho dalších lidí doporučuje své přátele a vztahy ke studiu s námi.

Těším se na setkání s Vámi, když se rozhodnete studovat na The College of Central London

Těším se na setkání s Vámi, když se rozhodnete studovat na The College of Central London .

S pozdravem s vámi všemi!

Nicolas Kailides, ředitel

Prohlášení o poslání

Naším posláním je poskytnout potřebné dovednosti a znalosti, které studentům pomohou dosáhnout akademického úspěchu, což jim umožní hledat pracovní příležitosti s dobrým potenciálem výdělků. Naše kurzy jsou založeny na praktických principech a vztahují se k požadavkům zaměstnavatelů. Jsou také navrženy pro kvalifikaci studentů na univerzitu. Nabízené kurzy jsou vysoce kvalitní a profesionálně uznávané.

Přečtěte si naše recenze:

 • Google: https://tinyurl.com/y8paf9gg
 • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
 • Hotcourses: https://tinyurl.com/y9s6su7b/
Aerial view on thames and london city
London, the UK. Red bus in motion and Big Ben, the Palace of Westminster. The icons of England in vintage, retro style

Místa

 • London

  The College of Central London Ltd, Tower Bridge Business Centre, 46-48 East Smithfield, E1W 1AW, London

  Otázky