Keystone logo
The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

The American College of the Mediterranean

Úvod

The American College of the Mediterranean

Americká vysoká škola Středomoří (ACM) je USA. vysoká škola v Aix-en-Provence, Francie. ACM je lídrem v mezinárodním vzdělávání a poskytuje vzdělání v americkém stylu s globálním zaměřením. ACM se snaží poskytovat vynikající výsledky v mezinárodním vzdělávání, inspirovat mezikulturní povědomí, a připravit studenty na úspěch v globální komunitě studiem evropských a středomořských dějin, jazyky, kultury, a současné problémy. Činí tak prostřednictvím jedinečné kombinace kurzů, stáže, osnovy, které kombinují a vytvářejí vysokoškolské a postgraduální studijní programy v americkém stylu v mezinárodním a mezikulturním prostředí.

Rozdíly ACM zahrnují:

 • Instituce vysokoškolského vzdělávání v americkém stylu s americkým a francouzským neziskovým statusem
 • Původně chartered jako instituce vysokoškolského vzdělávání vladařů State University of New York, jako Institut pro americké univerzity s bohatou historií sahající až do roku 1957
 • Francouzské ministerstvo uznáno jako instituce vysokoškolského vzdělávání jako soukromá instituce vysokoškolského vzdělávání (francouzské znění) a rektorát univerzity Aix-Marseille.
 • Zakládající člen Asociace amerických mezinárodních vysokých škol a univerzit (AAICU), poskytuje studentům studijní příležitosti v zahraničí na různých místech především v Evropě a severní Africe

Lokace

Areál ACM se nachází na jihu Francie, v půvabném a pulzujícím městě Aix-en-Provence. Aix je...

 • Univerzitní město s více než 40 000 vysokoškoláky
 • Právní a akademické centrum, domov jižně od francouzského odvolacího soudu
 • Rodiště postimpresionistického malíře Paula Cézanna, jehož předmětem byla často majestátní hora Sainte-Victoire
 • Známý pro své mnoho fontán a kavárnou lemované Cours Mirabeau
 • 25 minut od letiště Marseille-Provence
 • 15 minut do stanice bullet-vlaky Aix TGV

Programuje

ACM nabízí bakalářské a magisterské studijní programy, které jsou svou povahou specifické pro danou lokalitu, se zaměřením na umění, podnikání, humanitní vědy, a společenské vědy.

ACM PODLE ČÍSEL

 • 12:1 poměr student-učitel
 • 10 studentů je průměrná velikost třídy
 • 45% fakulty je na plný úvazek
 • 95% fakulty ACM má titul PhD nebo terminál ve svém oboru

S ACM máte možnost zúčastnit se následujících akcí:

Titul v americkém stylu ve Francii

The American College of the Mediterranean (ACM) poskytuje vzdělání v americkém stylu, se kterým jste obeznámeni v půvabném a pulzujícím městě Aix-en-Provence, univerzitním městě s více než 40 000 vysokoškoláky. S několika velkými a nezletilými na výběr, včetně možnosti samostatně navrhnout studijní obor a základní osnovy specifické pro středomořský region, studenti mají příležitost ponořit se do nové kultury a učit se s velkým dopadem, zkušenostním způsobem.

Výuka kurzu v angličtině

Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině, kromě jazykových kurzů ve francouzštině, španělštině nebo arabštině na všech úrovních. K dispozici jsou také příležitosti ke zlepšení zejména vašich francouzských dovedností mimo učebnu, včetně života s hostitelskou rodinou, Program jazykových partnerů ACM, a terénní studia kurzu.

Cenově uvědomělé

Jako nezisková instituce vysokoškolského vzdělávání, ACM se zaměřuje na udržení cenově dostupných nákladů. Zatímco stipendia a granty jsou k dispozici pro způsobilé studenty, naším cílem je udržet nízké náklady od začátku.

Možnost přenosu

Pokud nejste schopni zahájit vysokoškolský titul u ACM, máte příležitost to u nás dokončit. ACM vítá studenty převodu, aby se přihlásili do našeho programu Bachelor of Arts, kteří absolvovali alespoň jeden semestr vysoké školy a udržovali minimální GPA 2.5.

Mezinárodní pracovní zkušenosti

Robustní síť stáží ACM vám umožní získat mezinárodní pracovní zkušenosti při dokončení titulu a seznámí vás s důležitými mezinárodními kontakty. Zjistěte více o příležitostech stáže a zjistěte, kam ACM umístil předchozí stážisty studentů, na webové stránce stáže.

Obchodovatelné dovednosti

S vaším titulem z ACM, vaše vylepšené dovednosti a jedinečné zkušenosti zvýší rozvoj klíčových mezinárodních a mezikulturních kompetencí. Absolventi ACM již vidí, jak se tyto výhody odehrávají po ukončení studia, tolik lidí pokračovalo na přísných postgraduálních školách, včetně Columbia University a School of the Art Institute of Chicago, zatímco jiní využili svůj titul ACM a přistáli na vysoké úrovni s takovými zařízeními, jako je Světový potravinový program OSN a zákonodárce státu Washington.

Místa

 • Aix-en-Provence

  27, place de l’Université, 13604, Aix-en-Provence

  Otázky