Keystone logo
© BIMM University
The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

The Aga Khan University’s Institute for the Study of Muslim Civilisations

Úvod

O ISMC

ISMC byla založena v roce 2002 a snaží se obsáhnout volné místo v diskurzu o muslimském světě propagací stipendia, které otevírá nové perspektivy pro muslimské společnosti. Uvažujeme o klíčových otázkách, jako jsou tradice a modernost, náboženství a stát, pluralismus a jednota a povaha společenství v éře globálního spojení a změn.

Naším mandátem je řešit základní výzvy lidského stavu, které jsou vyjádřeny napříč různými společnostmi muslimského světa a jeho diaspor.

Londýn nabízí ideální polohu pro institut s mezinárodní chutí; vynikající kulturní scéna, historická i současná; prosperující umění a akademické obce; a jako město, ve kterém je podporována svoboda myšlení a projevu.

Naše cíle

 • Studovat systémy morálního a etického myšlení, struktury vládnutí a veřejného života a umělecké a kreativní projevy ve všech formách.
 • Vytvářet příležitosti pro interakci mezi akademiky a dalšími odborníky, aby se prohloubilo porozumění naléhavým otázkám veřejného života ovlivňujícím muslimské společnosti.

Deset důvodů, proč si vybrat ISMC

 1. Unikátní tříletý titul, během kterého budete mít příležitost naučit se jazyk a získat hluboké porozumění muslimským kulturám.
 2. Exkluzivní ubytování do dvou minut chůze od kampusu.
 3. Prozkoumejte architekturu, literaturu, náboženství, historii, umění, politiku, právo a další v muslimských kontextech s našimi odbornými akademiky.
 4. Studujte v účelovém středisku Aga Khan, které zahrnuje sbírku islámských zahrad, nádvoří a teras.
 5. Trávit čas v jednom z nejrůznějších měst na světě. Prohlédněte si památky a dopřejte si mnoho kulturních zážitků a poznatků v Londýně.
 6. Knihovna Aga Khan je vyhrazený prostor na dvou podlažích, který se otevírá na terasu učení.
 7. Možnost strávit měsíc v zahraničí na jazykovém kurzu v arabsky nebo persky mluvící zemi.
 8. Užijte si živý společenský život, organizujte výlety do Velké Británie a místní aktivity.
 9. Zúčastněte se mnoha akcí pořádaných ISMC a okolních univerzit, včetně SOAS, Birkbeck a UCL.
 10. Sledujte ve stopách našich absolventů doktorské studium nebo kariérní příležitosti po celém světě.

Po ISMC

Naši absolventi jsou různorodou skupinou a nyní sledují kariéru v žurnalistice, pedagogice a obchodním poradenství, pracují pro organizace včetně Červeného kříže, BBC, Muslimské pomoci a Světové banky. Řada absolventů ISMC nyní pracuje pro rozvojovou síť Aga Khan a přispívá k jejím rozvojovým cílům v projektech po celém světě.

Někteří absolventi se rozhodnou pokračovat v dalším studiu a vstoupili do zařízení, jako je University of Oxford, University of Victoria, Harvard University a Princeton University. Mnozí pokračují v akademické kariéře, na univerzitách a pokračují ve vlastním výzkumu specifických oblastí odborných znalostí.

MA program ISMC je skutečně globální kvalifikace, která otevírá dveře mnoha různým profesním cestám. Naše absoloventky pracují a studují po celém světě, včetně Tuniska, Kuvajtu, Kanady, Pákistánu a Velké Británie.

O univerzitě Aga Khan

Univerzita Agua Khan (AKU), založená v roce 1983, je unikátní hybrid: instituce akademické excelence, která je také prostředníkem sociálního rozvoje. Univerzita má kampusy a programy v jižní Asii, Evropě a Africe.

Univerzita pracuje na základních principech dopadu, kvality, relevance a přístupu a připravuje své studenty, aby vedli změny ve svých společnostech a prosperovali v globální ekonomice. Díky přísné politice přijímání a našim programům finanční pomoci citlivé na potřeby nabízí univerzita nejslibnějším vůdcům a myslitelům zítřka příležitost sloužit a dovednosti pomáhat komunitám řešit jejich nejnaléhavější výzvy.

Univerzita Aga Khan v Londýně je členem znalostní čtvrti, což je partnerství asi 90 - a rostoucích - akademických, kulturních, výzkumných, vědeckých a mediálních organizací. Tyto organizace se aktivně podílejí na rozvoji a šíření znalostí a jsou v okruhu jedné míle od Královského kříže. Patří mezi ně University of London, Google, The Crick Institute a The Guardian.

Ohlasy studentů

Místa

 • London

  The Aga Khan University (International) UK 210 Euston Road, NW1 2DA, London

  Otázky