Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Texas Christian University Neeley School of Business

Úvod

Vítejte na TCU Neeley School of Business. Těším se, až s vámi budu spolupracovat na cestě vpřed způsobem, který je vhodný pro naše studenty, fakulty, zaměstnance, absolventy a zúčastněné strany.

I když jakýkoli bod v historii TCU představuje vzrušující příležitost být součástí této komunity, dynamika vysokoškolského vzdělávání dnes činí tento okamžik a nadcházející roky obzvláště důležitým, protože stavíme na dynamice generované žijícím Neeleyovým slibem „uvolnit lidský potenciál“ s vůdčím jádrem a inovací v našem duchu. “

Těžké dávky vůdcovství a inovací jsou rozhodující pro udržení a rozšíření našeho vedoucího postavení při poskytování prvotřídního vzdělávání zaměřeného na hodnoty etickým vůdcům, které potřebujeme zítra, tady v Texasu i mimo něj.

Spolupracujeme se všemi našimi důležitými zúčastněnými stranami, abychom se zapojili do našeho pokroku. Vynikající studenti volí TCU Neeley před jinými obchodními školami. Výjimečná fakulta se rozhodne zahájit nebo rozšířit svou kariéru zde. Nej aspirativnější zaměstnavatelé na světě (včetně těch, kteří jsou právě tady ve Fort Worthu) touží po příležitosti najmout si studenty a absolventy. Vedoucími mimo naše učebny a chodby jsou naši zastánci, když rozšiřujeme naše služby společnosti ve všech jejích dimenzích.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Fort Worth

    Fort Worth, Spojené státy americké

    Otázky