We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Texas A&M University College of Architecture

Úvod

Kreativita, inovace a vědecké aktivity jsou charakteristickými znaky našich programů.

Vysoká škola architektury nabízí špičkové vzdělání v různých oborech, které se zabývají kritickými a složitými výzvami v našich přirozených, postavených a virtuálních prostředích. Po ukončení studia jsou studenti vybaveni, aby se stali lídry ve svých oborech a mohli změnit svět.

Naše vysokoškolské a postgraduální programy v oblasti architektury, krajinářské architektury, urbanismu, stavebnictví, pozemků a rozvoje nemovitostí a vizualizace se neustále řadí mezi nejlepší v zemi, v žebříčku nejelitnějších škol a vystupuje mezi nákladnými soukromými institucemi. Naše učební osnovy zahrnují tradiční základy každé disciplíny, stejně jako mezioborovou spolupráci a významné vzdělávací příležitosti, jako je studium v zahraničí, odborné stáže a celoživotní podpora ze sítě Aggie Network.

Jako součást výzkumné instituce prvního stupně poskytuje Vysoká škola architektury vysokoškolským a postgraduálním studentům reálné a terénní zkušenosti s prací spolu s výzkumnými pracovníky fakulty v jejich laboratořích, výzkumných centrech a ústavech se zaměřením na různé oblasti, včetně designu zdravotnických zařízení, bydlení, památková péče, odolnost a obnova nebezpečí a vedoucí postavení v konstrukčním a stavebním průmyslu.

Místa

  • College Station

    College Station, Spojené státy americké

    Otázky