Keystone logo
Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Texas A&M University Bush School of Government and Public Service

Úvod

Bushova škola vlády a veřejné služby byla založena v roce 1997 na základě filozofie prezidenta George HW Bushe, že „veřejná služba je ušlechtilé povolání“. Od té doby Bush School nadále odráží tuto představu v učebních osnovách, výzkumu a zkušenostech studentů a stala se přední vysokoškolskou institucí pro veřejné a mezinárodní záležitosti.

Bush School nabízí čtyři postgraduální programy pro studenty usilující o kariéru ve veřejné službě. Stupně veřejné služby a správy, mezinárodních vztahů a mezinárodní politiky, stejně jako online výkonný magister ve veřejné službě a správě, rozvíjejí zásadní vůdce pro profesionální kariéru ve veřejné službě. Bush School také nabízí absolventské certifikáty v oblasti Advanced International Affairs, Homeland Security, Nonprofit Management a Public Management. Bush School se spojila s několika odděleními Texas A&M a nabídla sedm bakalářských / magisterských pětiletých (3 + 2) programů, které studentům umožňují vstoupit do Bush School na začátku jejich čtvrtého ročníku a v pěti absolvovat vysokoškolské a magisterské studium let.

Vize Bushovy školy inspirovat excelence v ušlechtilém povolání veřejné služby se značně rozšíří otevřením výuky ve Washingtonu, DC. Třídy začínají počátkem roku 2021, kdy výukové místo nabízí výuku magisterského titulu v oboru mezinárodní politiky (MIP), což je program bez diplomové práce s 30 kredity za hodinu.

Důsledné učební osnovy a mezinárodně uznávaná fakulta přiměly Bushovu školu, aby se umístila v top 12 procent postgraduálních škol pro veřejné záležitosti v zemi, podle US News & World Report, 2020. Mezi veřejnými univerzitami je Bush School zařazena mezi 20 programů pro veřejné záležitosti. V roce 2020 byla Bushova škola pojmenována č. 1 hodnocena jako „nejlepší hodnota“ v rezidenčních programech MPA i výkonných online programech MPA od Value College.

Místa

  • College Station

    George Bush Drive West, 77845, College Station

    Otázky