Keystone logo
Temple University College of Liberal Arts Masters of Science in Neuroscience
Temple University College of Liberal Arts

Masters of Science in Neuroscience

Philadelphia, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Naše MS v oboru Neurovědy: Systémy, chování a plasticita poskytuje vysoce pokročilé školení a výzkum zaměřený na fakulty v rychle se rozvíjející oblasti s praktickými aplikacemi v kariérách od zdravotní péče po veřejnou politiku a ekonomiku.

Tento inovativní program byl vyvinut špičkovou fakultou z kateder psychologie, fyzikální terapie a kineziologie, aby pomohl kvalifikovaným studentům získat základní odborné znalosti ve specifických oblastech neurovědy - včetně molekulární, buněčné, systémové a behaviorální neurovědy.

Master of Science in Neuroscience: Systems, Behavior and Plasticity

Prozkoumejte nervové a mozkové funkce v průkopnické a rychle se rozvíjející oblasti s Master of Science v Neuroscience: Systems, Behavior and Plasticity in Temple's College of Liberal Arts. Tento 30-kreditní postgraduální titul poskytuje vysoce pokročilé školení a výzkum zaměřený na fakulty s praktickými aplikacemi v kariérách od ekonomiky po zdravotnictví a veřejnou politiku.

Inovativní magisterský program byl vyvinut fakultou na katedře psychologie na Vysoké škole svobodných umění a katedrami fyzikální terapie a kineziologie na vysoké škole veřejného zdraví, aby pomohl kvalifikovaným studentům získat základní odborné znalosti v konkrétních oblastech neurovědy - včetně behaviorálních, buněčných, molekulárních a systémy.

Jako student neurovědy: systémy, chování a plasticita MS si můžete vybrat z jedné ze tří následujících oblastí studia.

 • Behaviorální neurovědy
 • Kognitivní neurovědy
 • Motorická neurověda a rehabilitace

Absolventi neurovědy MS budou mít základní znalosti ve specifických oblastech neurovědy; vytvořil a realizoval výzkumné projekty založené na hypotézách; vyvinuli obecnou odbornou způsobilost v ústním a písemném projevu i v kritické analýze článků; získal nezávislost v komunikaci, výuce a myšlení; naučil se efektivně komunikovat a učit neurovědu; a vyškoleni v různých technikách a přístupech ke studiu nervového systému.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Magistr v neuromarketingu
  • Online Mexico
 • Magistr ve virtuálním vzdělávání se zaměřením na neurovědy a vzdělávání
  • Davie, Spojené státy americké
 • Magisterský titul v oboru Neuroedukace a potíže s online učením
  • Villaviciosa de Odón, Španělsko