Keystone logo
Temple University College of Liberal Arts Master of Fine Arts (MFA) in Creative Writing
Temple University College of Liberal Arts

Master of Fine Arts (MFA) in Creative Writing

Philadelphia, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Naši studenti MFA úzce spolupracují s fakultou beletrie a poezie v průběhu dvou let, účastní se malých workshopů a individuálních tutoriálů, jakož i speciálních témat, literatury a řemesel. Studenti mohou také absolvovat volitelné předměty v humanitních, uměleckých, divadelních, filmových a dalších postgraduálních programech na celé univerzitě. Staňte se součástí uzavřené kohorty v prosperujícím městském prostředí.

Staňte se zkušeným spisovatelem beletrie nebo básníkem na magisterském oboru výtvarného umění na Vysoké škole svobodných umění na Temple University. Rozvíjejte svůj individuální hlas a techniky, definujte svou estetiku a získejte kritické dovednosti potřebné k realizaci vaší tvůrčí vize. Kreativní psaní MFA s 33 kredity vám poskytuje základní zdroje pro zdokonalení vašeho řemesla, včetně

malé psací dílny;

kurzy od speciálních témat po řemesla;

výukové programy rukopisu jeden na jednoho; a

postgraduální semináře v oblasti umění, humanitních věd a literatury.

Studenti programu MFA v oblasti tvůrčího psaní absolvují plně vytvořený rukopis publikovatelné kvality, napsaný pod vedením uznávaných členů fakulty a hostujících autorů. Prostřednictvím tohoto magisterského studijního programu se také naučíte, jak připravit svou práci na podání do literárních časopisů, vydavatelů a agentů. Absolventi byli publikováni řadou odborníků a drobných tisků a jejich práce získaly prestižní granty, ceny a rezidenční pobyty.

Kromě zahájení literární kariéry vede výdělek MFA k práci v několika profesionálních oblastech, včetně reklamy, správy umění, redakce knih a časopisů, psaní grantů, žurnalistiky, public relations a výuky.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy