Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Temple University College of Liberal Arts

Úvod

Vysoká škola svobodných umění na Temple University připravuje studenty, aby se stali inovátory ve všech oborech napříč všemi průmyslovými odvětvími. Jsme občansky smýšlející, globálně uvědomělí kreativní myslitelé, činitelé a podstupovatelé rizik. Jsme domovem více než 5 500 studentů ve 28 katedrách a programech, které nabízejí soustředěný zážitek ze studia svobodných umění na špičkové městské výzkumné univerzitě.

Prohlášení o rozmanitosti, spravedlnosti a začlenění

Vysoká škola svobodných umění je příkladem základních hodnot rozmanitosti a začlenění Temple University: vytváření a udržování pedagogické, vzdělávací a výzkumné komunity, která nejen zahrnuje, ale vítá a oceňuje rozdíly založené na náboženství, rase, etnickém původu, národnosti, pohlaví, genderové identitě, sexuálním orientace, postižení, status veterána, věk a rodinný / rodinný stav.

Toto je naše životní dílo

Věříme, že diplom svobodných umění vás připraví na víc než jen práci. Naučíme vás, jak kreativně a kriticky myslet, řešit problémy a kultivovat sociální inteligenci. Naši studenti se učí na seminářích, provádějí výzkum s oceněnou fakultou a získávají skutečné zkušenosti prostřednictvím stáží, studijních programů v zahraničí a příležitostí pro veřejně prospěšné práce.

Zvládnete důležité disciplíny a vstoupíte do pracovní síly se schopností psát, uvažovat, analyzovat, otáčet a směle spolupracovat s okolním světem. Proto naši absolventi mají základní dovednosti a talenty, které si zaměstnavatelé cení: kritické myšlení, kreativitu a sebevědomí.

Udělejte své prohlášení ve velkém městě

Nabízíme 35 velkých společností, 36 nezletilých, 15 magisterských programů, 13 doktorských programů a nekonečné možnosti ve Filadelfii.

Temple University je ve středu dění.

Máte jedinečnou příležitost udělat z Filadelfie svou učebnu a zároveň získat vzdělání světové úrovně. Město bratrské lásky nenabízí nic. Prozkoumejte Barnesovo muzeum a Filadelfské muzeum umění. Podívejte se na představení v Kimmelově centru. Chyťte hru Eagles u Linca. Ochutnejte neuvěřitelné jídlo - od sýrových sýrů přes koblihy až po dekadentní místní a etnickou kuchyni.

Místa

  • Philadelphia

    West Berks Street,1114, 19122, Philadelphia

    Otázky