Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Temple University College of Engineering

Úvod

Inženýrské příležitosti

Vysoká škola inženýrství na Temple University poskytuje studentům kvalitní a dostupné inženýrské vzdělání již více než 50 let. Naše renomovaná fakulta je na špičkové úrovni výzkumu, publikuje v mnoha recenzovaných časopisech a získává granty z prestižních zdrojů financování, jako je americká armáda, National Science Foundation, National Institutes of Health a různé soukromé zdroje financování. Vysoká škola se nachází v hlavním kampusu Temple University ve Philadelphii, městě v čele vědy a technologie. Studenti Temple University těží z toho, že jsou součástí jedné z největších, nejrozmanitějších a nejkomplexnějších veřejných výzkumných institucí ve Spojených státech.

Naše flexibilní magisterské programy umožňují studentům přizpůsobit své vzdělání jejich akademickým a profesním zájmům a nabízejí možnosti spolupráce s každým oddělením na College of Engineeering, jakož i dalšími chrámovými školami a vysokými školami, jako je College of Science and Technology, College of Public Health, Fox School of Business a Katz School of Medicine.

121071_COE-Building-27.jpg

121066_180917_TempleEngineering-766.jpg

Deanova zpráva

V této době neustálého růstu a příležitostí pro vysokou školu a naše studenty jsem s velkou hrdostí sloužil jako děkan Vysoké školy technické.

Spolu s růstem v žebříčku, vysoká škola staví na naší pověsti poskytovat skvělé vzdělání prostřednictvím spolupráce fakultního výzkumu, zážitkového učení, naší rostoucí sítě absolventů a inovativních projektů Senior Design. Od technologií miniaturních lékařských přístrojů po vystřelení do ionosféry nebo péči o naši vlastní planetu doma, jsou chrámoví inženýři skutečně architekti budoucnosti.

V naší budově na Norrisově ulici a kolem ní se děje každý den pozoruhodné věci. Svět venku bude vždy vyžadovat více inženýrů a budeme i nadále zajišťovat, aby naši sovy mohli nejen vstoupit do tohoto světa, ale vést jej.

Těším se, že budu nadále sloužit a posilovat tuto vysokou školu, když budeme pokračovat v naší trajektorii velkých úspěchů. Doufáme, že se k nám připojíte.

Keya Sadeghipour

Děkan

Temple College of Engineering

121070_20141118_skyline_004_938x528.jpg

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Philadelphia

    1947 N. 12TH STREET, , Philadelphia

Otázky