Keystone logo
Technical University of Liberec Master in Business Administration
Technical University of Liberec

Master in Business Administration

Liberec, Česká republika

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

30 Apr 2025

Sep 2025

USD 4 000

Na kampusu

Úvod

Studijní program Podniková ekonomika připravuje absolventy na řešení ekonomických situací v podnicích na úrovni středního a vyššího managementu. Absolventi se seznámí s řízením procesů strategického a inovativního řízení v oblasti podnikové ekonomiky, finančního řízení, marketingových operací a manažerského rozhodování pomocí vybraných kvantitativních metod.

Specializace Řízení podnikových procesů poskytuje absolventům znalosti z podnikového projektového řízení s využitím podpůrných softwarových nástrojů. Dále si absolventi osvojí principy environmentálního managementu, auditu, controllingu a moderních nástrojů a systémů managementu kvality.

Specializace Marketing a mezinárodní obchod seznamuje absolventy s pojmem zákaznická hodnota jako nástroj konkurenční výhody firem a merketingového strategického řízení firmy, znalost marketingu značky, formy a nástroje marketingové komunikace firmy, funkce a vlastnosti jednotný vnitřní evropský trh a vnější ekonomické vztahy EU, podnikání a orientace v mezinárodním podnikatelském prostředí. Marketing a mezinárodní obchod – nebude otevřen v roce 2024/25

moje univerzita EF TUL

Vyhrazujeme si právo neotevřít obě specializace, pokud je ve specializaci méně než 8 přijatých studentů (BUDE otevřena specializace s více přijatými studenty).

Přijímací řízení

Výsledek programu

Stipendia a financování

Poplatek za studium programu

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky