Keystone logo
Tampere University

Tampere University

Tampere University

Úvod

Lidský potenciál je neomezený.

Tampere University je druhou největší výzkumnou univerzitou ve Finsku. Nabízíme široký výběr programů v angličtině na všech akademických úrovních.

Tampere University vznikla na začátku roku 2019, kdy se dvě dříve samostatné univerzity, Tampere University of Technology a University of Tampere, spojily do jedné. Univerzita v Tampere byla poprvé založena v roce 1925 a Tampere University of Technology v roce 1965. Tampere University má tedy mnoho desetiletí zkušeností se vzděláváním univerzitních studentů.

Bakalářské programy v angličtině

Tampere University nabízí výběr bakalářských programů vyučovaných výhradně v angličtině. Jako student bakalářského studia získáte vzdělání světové úrovně v jedinečném vzdělávacím prostředí. Tampere University je ideální institucí pro zahájení vysokoškolského vzdělávání.

Více než 30 magisterských programů v angličtině

Tampere University nabízí různé inspirativní magisterské programy vedené v angličtině. Magisterské studium na Tampere University vám poskytuje vysoce kvalitní vzdělání a dává vám vynikající příležitosti k vytvoření celosvětové sítě profesionálních i akademických kolegů, které jsou neocenitelné pro vaši budoucí kariéru.

Doktorské programy

Naše doktorské vzdělání je založeno na nejnovějších poznatcích výzkumu a úzké spolupráci se společností, průmyslem a pracovním životem. Doktorská škola a doktorské programy nabízejí vysoce kvalitní vzdělávací a výzkumné příležitosti.

Výzkum na univerzitě

Výzkum na Tampere University zaměřuje zejména na témata související s technologiemi, zdravím a společností. V naší komunitě působí řada výzkumných skupin a sítí, které provádějí multidisciplinární a různorodé studie napříč organizačními hranicemi.

Výzkum provedený v našich centrech excelence (CoE) sahá od studií herních kultur až po genetiku nádorů.

Naším posláním v oblasti výzkumu, vývoje a inovací je udržovat spravedlivou a participativní společnost, podporovat zdraví a pohodu všech vrstev obyvatelstva, budovat efektivní a bezpečné prostředí a zajistit, aby byla sociální odpovědnost respektována také v turbulence způsobené digitalizací a transformací práce.

Místa

  • Tampere

    Tampere, Finsko

Otázky