Keystone logo
Tamkang University Magisterském Studijním Programu International Business
Tamkang University

Magisterském Studijním Programu International Business

Taipei, Tchaj-wan

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tamkang University Mezinárodní obchodní oddělení se hrdě zúčastnil potvrzeným celého procesu ekonomického rozvoje naší země otáčet z soběstačnost zemědělství národ do vnější orientovaný velké nově industrializovaných hospodářství, a později do jednoho z hlavních zemí, kde sídlí mnoho zahraničních investic Projekty ve světové ekonomice. Katedra mezinárodního obchodu, po této změně vlny, také pracoval velmi tvrdě a podařilo se jí tradici přispět školení úkol lidské zdroje potřebné pro ekonomický rozvoj naší země pod názvem oddělení mezinárodního obchodu v srpnu 2010.

&nbsp

Pod vedením trojité cílů Tamkang univerzity: globalizace, informační a vzdělávání orientované, a do budoucna orientované vzdělání, magisterském studijním programu International Business přispívá na vzdělávání a výzkum v oblasti mezinárodní ekonomie a právo, mezinárodní marketing a další aspekty mezinárodního obchodu, včetně Mezinárodní finanční management a organizační chování. Vyvinuli jsme kurzy od základů až po velmi pokročilé v našem programu bakalářského a magisterského studijního programu pro mladé lidi z celého světa. Máme také založila dva programy výkonný mistr v oboru Business Administration (EMBA programy), aby na pracovní školení pro ty, kteří hledají vlastní zlepšení, jako součást našeho úsilí sloužit společnosti.

&nbsp

Postgraduální program mezinárodního obchodu byla založena v roce 1992.

&nbsp

Oddělení má revidovaný kurzů vzdělávacího programu. Poskytuje tři hlavní typy odborných kurzů, kurzů těšit na celou kombinaci teorie a praxe pro potřeby studentů s různými potřebami na pracovišti konkurenceschopnosti.

&nbsp

i. Tam je skupina A (2 třídy), skupina B (1 třída) a Institut mezinárodního obchodu ze tří magisterských akademických třídy a "finanční zákon", "Commercial Finance", která dva druhů úvěrů.


II. Profesionální Kurikulum je rozděleno do mezinárodního obchodu a mezinárodní ekonomie a obchodu pole, bývalý mezinárodní Bbusiness Management, mezinárodní finanční management, mezinárodní marketing, jako hlavní téma.


III. Skupiny A a B jsou oddělené úvěrové linky, "skupina", ve druhém a třetím roce byly vybrány pro mezinárodní marketing obchodní angličtiny a dva kurzy v angličtině, a posílení znalostí angličtiny studentů a podporuje studenty na volitelný skupina A skupina B kurzy. "Skupina B" se používat angličtinu jako prostředek poučení, a je povinen zúčastnit juniorského rok v zahraničí kreditů.


IV. Podle průzkumu společnosti postgraduálních studentů ve skupině B v důsledku rok v zahraničí programu mají lepší vzdělání než skupiny A, a proto mají více pracovních příležitostí.


V. "Institut Master International Business" akademické studenti byli rozděleni do dvou skupin: skupina kurzů zaměřených na International Marketing Business Management a finanční řízení. Absolventi absolvoval, protože tyto implementace se staly jedny z nejoblíbenějších průmyslu.


vi. Vyžaduje, aby oddělení absolventů, a po roce 97 se pak TOEFL, TOEIC nebo jiné anglické test test.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • M.Eng. Inženýrství a mezinárodní podnikání - obnovitelná energie, voda a nakládání s odpady
    • Berlin, Německo
  • Magisterský titul v oboru mezinárodní obchod a udržitelnost
    • London, Spojené království
  • Program Qa Team Test a11.06
    • Las Vegas, Spojené státy americké