Keystone logo
Tamkang University Magisterském Studijním Programu Bankovnictví A Finance
Tamkang University

Magisterském Studijním Programu Bankovnictví A Finance

Taipei, Tchaj-wan

Request duration

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Podle hodnocení z 27 tuzemských vysokých škol časopisem Commonwealth, Tamkang University je vždy mezi nejlepší školy v bankovním a finančním sektoru podle kritérií, jako jsou profesionalita, obětavost, týmový duch a práce stability. Většina předchozích absolventů katedry financí, kteří jsou zapojeni do průmyslu, bankovnictví a finančních služeb, které prokazují pozitivní vývoj. V tomto bodě, bude ministerstvo posílit jeho potenciál a zvýšit jeho konkurenceschopnost. Současná situace rozvoje Ministerstva financí jsou: Foster vynikající finanční vzdělání, dobrá investice, aby byly efektivní bankovní profesionálních manažerů a finančních odborníků, udržují v rovnováze pak vývoj ve výuce, výzkumu a služeb, aby se s teorií a harmonizaci aplikace, zatímco informační technologie a internacionalizace jsou považovány za základní prvky pro provádění budoucnosti.

&nbsp

Magisterský studijní program bankovnictví a financí, chce, aby tento program s pokročilými kurzy a školení s nezávislá analýza při určování a řešení většiny problémů finančních profesionálů.

&nbsp

&nbsp

Požadavky - magisterské studium bankovnictví a financí

&nbsp

A. Univerzita

&nbsp

1. Student může mít základní znalosti z finanční teorie a praxe.

2. Může mít základní kompetence informačních technologií, mezinárodní problémy a může mít vizi budoucnosti
plánování.

3. Může mít základní schopnost zkoumat jak domácí finanční situaci nebo situaci v zahraničí.

4. Schopen rozvíjet nezávisle reagovat na řešení problémů.

&nbsp

Mistr B.

&nbsp

1. Mají akademické potenciál budoucích studií.

2. Mají pokročilé odborné znalosti finanční teorie.

3. Foster nezávislosti analýzy, určení problémů a jejich řešení.

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Tamkang univerzitní oddělení bankovnictví a financí

&nbsp

V roce 1965, ministerstvo školství (MOE) možnost zřízení katedry bankovnictví ve škole. Přeskupení bankovnictví a pobočky pojišťovny, program se název "Oddělení bankovních a pojišťovacích" až do roku 1973, kdy tyto dvě divize se staly dva samostatné oddělení. S ohledem na národní hospodářský rozvoj a potřeby pro rozvoj podnikání, ministerstvo nepřetržitě posílil tým učitelů obohatit studenty peněz a bankovnictví, ekonomie teorie, a také je schopen uplatnit své vědomosti v praxi, jinými slovy, aby stanou bankovní odborníci.


V roce 1967, posílení výuky účinnost, která na základě kombinace teorie a praxe, stáž byla banka založena v oddělení se nachází v Taipei City. Později, v roce 1969, další pobočka vznikla v roce Danshui. Oni byli speciálně určeny pro studenty katedry bankovnictví pro praktický účel. Ve stejné době, učební plán oddělení byl vždy zaměřen na teorii a zrušil zbytečné opakované předměty, a otevřel další teoretické a praktické kurzy týkající se ekonomiky a bankovnictví s cílem umožnit studentům získat základní poznatky z finanční teorie, která bude sloužit jako základem pokročilé znalosti a zlepšit bankovní praxi.

&nbsp

V roce 1988 přijal odbor opět název "ministerstvo financí". Vzdělávání pro budoucnost ústavu se opírá o výzkum a služby pro vyvážený rozvoj a zároveň učitel odborných znalostí a výzkumu s ohledem na některé předměty, jako je investice, bankovnictví, finanční deriváty výrobků, finanční inovace, finanční inženýrství a další témata týkající se finanční pole. Kromě toho, učební plán zahrnoval programy jako je corporate finance, finanční instituce a řízení mezinárodních financí a dalších příbuzných oborů. Kromě toho se finanční investice myslí, základní znalosti a dovednosti bankovnictví a mezinárodních financí Studenti tohoto oddělení jsou schopny zvýšit použití finančních informací, školení hardwaru a softwaru pro zlepšení jejich přístupu k měření a použití matematických schopností.

&nbsp

V roce 1986, ministerstvo zřídilo magisterského studijního programu v oblasti financí, dělí na finanční skupiny a profesionální finanční skupiny. V roce 1998, aby byl systém kompletní, odbor vyvinul doktorský program. Kromě toho, za účelem podpory vzdělávacích a sociálních služeb a usnadnit komunitní vzdělávání v oblasti financí, zrušil oblasti Taipei, oddělení nabízí školení v Hsinchu a Kaohsiung.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Master in Finance and Investments (investiční bankovnictví a kapitálové trhy)
    • UK Online, Spojené království
  • Magistr v oboru finance a investice (řízení rizik)
    • UK Online, Spojené království
  • Magistr v oboru financí a bankovnictví
    • Vilnius, Litva