Keystone logo
Tallinn University

Tallinn University

Tallinn University

Úvod

Tallinn University je moderní a dynamická výzkumná univerzita v Estonsku s vedoucí úlohou v podpoře inteligentního životního stylu prostřednictvím vzdělávání, výzkum, a jedinečná spolupráce napříč obory. Inteligentní životní styl považujeme za rozhodování založená na výzkumu s cílem zlepšit společnost obecně a blahobyt jejích občanů.

Tallinn University je partnerem ve 14 regionálních programových projektech Evropské unie a koordinuje jeden z nich s názvem Learning Layers. Rovněž se účastníme rámcového programu EU Horizont 2020, a to jak jako partner, tak jako koordinátor. Univerzita uzavřela dohody se 43 partnerskými univerzitami ve 21 zemích a více než 490 partnerských dohod v rámci programu Erasmus+; jsme členem čtyř mezinárodních sítí vysokých škol a naši výzkumní pracovníci a lektoři aktivně přispívají k činnosti svých profesních sítí.

Jako propagátor inteligentního životního stylu,Tallinn University oceňuje volný čas svých členů: univerzita má literární cenu pro své zaměstnance, lektory a absolventy, jeho symfonický orchestr byl vybrán jako estonský orchestr roku, a máme několik mezinárodně uznávaných sborů a uměleckých skupin a několik estonských sportovních týmů na úrovni mistrovství.

Co je 183602_unnamed1.jpg

Statistika

 • Top 5% nejlepších univerzit na světě!
 • 7000 studentů - Ne příliš velké, ne příliš malé, tak akorát!
 • 38 světových studijních programů v angličtině.

  Vlastnosti kampusu

  Nacházíme se v centru Tallinnu, vedle parku Kadriorg a zálivu Tallinn. Pás země vedle Narva Road obsahuje většinu našich vzdělávacích, výzkumných a tvůrčích aktivit. Jen několik oblastí studia se nachází mimo hlavní kampus.

  Latinské názvy budov Tallinn University symbolizují jejich hodnoty.

   Místa

   • Tallinn

    Narva maantee,25, 10120, Tallinn

    • Helsinki

     Itämerenkatu 14, Meeting Park OASIS - Ruoholahti, , Helsinki

     Otázky