Keystone logo
Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Syracuse University - iSchool

Úvod

Náš úkol jako iSchoolers – zkoumat roli, kterou hrají data, technologie a informace v podnikání a společnosti – nebyl nikdy kritičtější, protože naším cílem je vytvořit spravedlivější a rovnocennější svět.

Pracujeme, učíme se a žijeme v digitálním informačním věku.

Pohání naši ekonomiku, naši politiku a naše vzdělávací systémy. Budoucnost budou utvářet ti, kteří tomuto prostředí rozumí a inovují. Kdo obhajuje nedostatečně obsluhované, navrhuje pro koncového uživatele a řeší neřešitelné. Jsou různorodí, nápadití a nutí je dělat změny. Jsou to iSchoolers.

Koho potkáš.

Jsme úzce propojená komunita, což znamená, že se stanete přáteli a kolegy s ostatními studenty, učiteli a zaměstnanci.

Vybudujete si zde spojení, která vydrží na celý život. A stanete se součástí širší rodiny Syracuse University Orange.

Co budete zkoumat.

Od kybernetické bezpečnosti po udržitelnost, dezinformace až po cloud computing – naše fakulta a studenti provádějí špičkový výzkum napříč odvětvími.

 • 12 Výzkumná centra a laboratoře
 • 47 fakultních a studentských publikací v roce 2021
 • Grantové financování ve výši 1,4 milionu USD udělené v roce 2021

Kam půjdeš.

Váš titul iSchool vám otevře dveře po celém světě. Od společností z žebříčku Fortune 500 až po začínající podniky se naši absolventi věnují vzrušující kariéře, která nabízí obrovské příležitosti k růstu.

 • 73 000 Průměrný nástupní plat loňského pregraduálního ročníku
 • 95% míra zaměstnanosti do 6 měsíců od ukončení studia
 • Kariéra #1 v našem oboru je hodnocena jako nejžádanější a nejlukrativnější

Vize a hodnoty

Škola informačních studií (iSchool), založená v roce 1896 a přejmenovaná na Původní informační školu v roce 1974, má dlouhou tradici vedoucích inovací a změn. Naše ideály a hodnoty jsou základem našeho úspěchu.

ISchool je globálně uznávaným lídrem v rozvíjení znalostí a rozvíjení tvůrčích, přemýšlivých a technicky schopných vůdců v informační oblasti.

Naše mise.

Posláním iSchool je rozšiřovat lidské schopnosti propojováním lidí, informací a technologií. Učitelé a zaměstnanci iSchool jsou odhodláni připravovat studenty na to, aby byli lídry v informační oblasti, rozšiřovat znalosti a využívat informace k řešení problémů, kterým čelí jednotlivci a organizace. Učitelé, zaměstnanci a studenti iSchool společně ovlivňují výzkum a informační profesi prostřednictvím našeho stipendia, přísných vzdělávacích příležitostí a odhodlání poskytovat služby, které posouvají vědu, zlepšují profesionální praxi a přispívají komunitám, ve kterých žijeme, a dalším široce do společnosti.

iSchool of One.

Jsme jednotná škola. Vyučující, zaměstnanci a studenti spolupracují, nikoli jako jednotlivci nebo skupiny, kteří představují konkrétní oblast, ve které pracují nebo jsou přidruženi. Vyzýváme sami sebe, abychom těžili z paradoxu jediného informačního pole, který se projevuje v mnoha odborných výrazech.

Naše hodnoty.

Kultura, učební osnovy a rozhodování na iSchool se řídí našimi sdílenými hodnotami.

Dokonalost

 • Jsme instituce zaměřená na studenty, která se zavázala k učení a intelektuální rozmanitosti. Jako komunita učenců a odborníků z praxe usilujeme o excelenci ve výzkumu a výuce prostřednictvím rozvoje, integrace a aplikace znalostí.

Objevování a inovace

 • Ceníme si objevů a inovací, abychom posouvali informační pole. Identifikujeme nové příležitosti, kreativně reagujeme na vznikající problémy a vedeme naše obory prostřednictvím partnerství a vzdělávacích komunit.

Integrita

 • Jako informační profesionálové prosazujeme intelektuální poctivost a odpovědnost. Pečlivě zvažujeme důsledky našeho jednání a bereme v úvahu férovost a spravedlnost. Přispíváme a prosazujeme nejvyšší standardy pro etické využívání informací a technologií.

Rozmanitost a začleňování

 • Snažíme se o rozmanitost v naší komunitě a oslavujeme rozdíly. Přijímáme velké množství hlasů, abychom mohli řešit sociální a technické výzvy prostřednictvím interdisciplinární analýzy a řešení.

Globální občanství a angažovanost

 • Umožňujeme naší komunitě iSchool aktivně se zapojit jako globální občané, kteří pracují na prosazování obecného dobra. Máme odpovědnost za informování a zlepšování společnosti a ovlivňování politiky prostřednictvím pedagogiky, výzkumu a advokacie.

Vlastnosti kampusu

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Syracuse

   Hinds Hall,343, 13210, Syracuse

  Otázky