Keystone logo
Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Swiss School of Management Dubai

Úvod

Kvalifikované a plně akreditované programy MBA a BBA pro pracující profesionály

Švýcarská škola managementu

Švýcarská škola managementu (SSM) je jednou z 5 globálních škol managementu poskytujících nejekonomičtější kurzy MBA / BBA s vybranými specializacemi, které bezvadně zapadají do rovnováhy pracovního a soukromého života zaměstnaných profesionálů, aby jim vyhovovaly a pomohly jim růst a učit se bez ohledu na jejich rušné plány.

SSM nabízí inovativní a kvalitní certifikované programy, které poskytují nejen skutečně praktické manažerské vzdělání, ale také kombinují nejnovější technologie s těmi nejpokročilejšími

Myšlení obchodní, vzdělávací a vedoucí nápady. Tím, že se rozhodnete studovat na SSM, budete do své budoucnosti investovat výjimečně, protože se snažíme o ještě více vzrušujících vzdělávacích příležitostí pro naše studenty.

Švýcarská škola managementu představuje průkopnickou švýcarskou iniciativu v oblasti SAE a Perského zálivu. SSM Dubaj organizuje jak postgraduální, tak i postgraduální programy s flexibilními možnostmi studia a platebními plány. Vítáme rozmanitý studentský sbor zaměřený na potřeby dalšího vzdělávání pracujících profesionálů v zemích SAE a GCC.

Proč se připojit k SSM?

Naše flexibilní výukové moduly jsou kombinací online a místního učení, což umožňuje studentům a pracovním profesionálům přizpůsobit se našim flexibilním rozvrhům, což jim umožňuje soustředit se a vynikat ve svých současných pracovních pozicích současně s vyvážením práce a vzdělávání, v kombinaci s předními členy fakulty, průmyslovými odborníky a vyčerpávající výukové materiály

SSM má různorodý studentský sbor přicházející z celého světa - lákají nás naše akreditovaná vzdělávací střediska v zemích po celém světě, včetně Říma, Dubaje, Turína, Káhiry, Yangonu, Bělehradu a Penangu.) A další vzdělávací centra se chystají připojit Síť SSM v příštích několika měsících a letech.

SSM poskytuje studentům MBA úžasnou příležitost absolvovat kurzy vedení v Římě v Itálii. Tato studijní cesta poskytne nenapodobitelnou a cennou šanci zažít podnikatelský svět a kulturu Itálie. Je implementován výhradně pro ctižádostivé a odhodlané profesionály, kteří potřebují náročnou a podnětnou iniciativu

Výhody programu:

 • Globálně akreditované obchodní programy
 • Kariérní specializace
 • Mezinárodně ověřené kvalifikace
 • Zdarma mezinárodní studijní cesta do Itálie
 • Flexibilní studijní programy Work-Life
 • Možnosti platby měsíčních poplatků

Akreditace:

Všechny programy nabízené SSM v Dubaji jsou akreditovány radou CHEA -Council for Higher Education Accreditation prostřednictvím IACBE a certifikovány EduQua, značkou Swiss Quality Certification (akreditovanou švýcarskou federální vládou) pro instituce vyššího a dalšího vzdělávání. Několik postgraduálních a postgraduálních programů bylo oficiálně uznáno mezinárodními profesními organizacemi.

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143712_1.png

Spolupráce:

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" alt="143716_22.jpg" />

143716_22.jpg

Kurzy:

 • Bachelor of Business Administration (BBA) - obecně
 • Master of Business Administration (MBA)

Swiss School of Management Dubai","author_url":"","source":""}" />

143714_3.jpg

Na Švýcarské škole managementu se budete učit mezi skutečně mezinárodním studentským sborem, protože naši studenti pocházejí z celého světa. Jsme hrdí na tuto rozmanitost, protože zvyšuje vaši zkušenost s učením. Zaměstnavatelé oceňují zejména studenta, který je přizpůsoben různorodému pracovišti. S naším programem MBA budou studenti studovat filozofii vedení, podnikání, podnikání a managementu, které lze aplikovat na jakoukoli manažerskou roli v různých průmyslových odvětvích. Naše obchodní škola také poskytuje studentům praktické zkušenosti s vedením skupin a diskusemi ve třídě.

Program zahrnuje mezinárodní přednášky, firemní návštěvy, hostující řečníky, cvičení sebehodnocení a poradenství v oblasti obnovy / stáže. Naším cílem je začít rozvíjet sítě studentů od okamžiku, kdy přijdou.

Specializace:

 • MBA v řízení lidských zdrojů

Tento kurz navazuje na výsledky učení projektového managementu. Tento vylepšený výkon lze použít s úpravami pro tradiční projekty. V diskusi o lidských silách tohoto textu se studenti naučí používat pozitivní psychologii k pochopení jedinečných schopností jednotlivců. Tento kurz je navržen tak, aby prozkoumal nejdůležitější metody a nástroje a jak úspěšně aplikovat řízení rizik v projektech praktickým a snadno použitelným způsobem.

 • MBA v oblasti financí

Tento kurz nabízí úvod do porozumění a správy investičních portfolií. Kurz také vystaví studenta rozdílu mezi veřejnými investicemi a soukromým kapitálem, primárními metodikami oceňování, které se v současné době používají na Wall Street: analýza srovnatelné společnosti, precedenční transakční analýza, analýza diskontovaných peněžních toků a analýza odkupu.

 • MBA v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Tento kurz poskytuje úvod do systémů řízení a metod zabezpečování kvality používaných ke zvýšení účinnosti provozu a dodržování předpisů v odděleních a programech v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí. Překlad podnikových projektů v oblasti zdraví, bezpečnosti a životního prostředí do řízení v obchodním formátu prostřednictvím porozumění úvahám o nákladech, rozpočtu a návratnosti investic.

 • MBA v marketingu

Tento kurz rozšiřuje a zkoumá roli marketingového výzkumu v celkovém marketingovém úsilí, procesu výzkumu a nejběžnějších použitých přístupech / technikách. Studenti prozkoumají informační potřeby obchodníků, rozvíjejí proces výzkumu a diskutují o technikách vzorkování a metodách sběru dat primárních dat; diskutovat a hodnotit různé formy nových médií a určit jejich použití, výhody a nevýhody, pochopit důležitost jasných a „dokonalých“ znalostí o vaší myšlence nebo produktu a identitě. Marketing nových médií diskutuje a analyzuje, jak se mění technologie digitálních médií ve způsobu komunikace lidí a organizací. Postoje spotřebitelů, znalosti produktů, image značky a mnoho dalších relevantních témat budou čelit, aby se rozvinula lepší znalost světa mezinárodního luxusu.

 • MBA v podnikání

Tento kurz pomáhá rozvíjet globální myšlení, které mají v dnešním globalizovaném světě úspěšní vůdci. Zaměření na kulturní otázky a využití mezinárodních příkladů. Chování mezinárodního managementu pomáhá manažerům rozvíjet dovednosti a znalosti pro úspěšné vedení v globálním obchodním prostředí.

Studenti se také učí současným aplikacím, jako jsou služby (veřejné a soukromé), inovace pro udržitelnost a rozvoj, sociální podnikání; a finanční aspekty podnikání. To zahrnuje přípravu obchodního plánu a jeho základních částí - finanční, provozní a tržní.

Studentský život

Studium na švýcarské škole managementu je náročné; odměny jsou však obrovské a pozoruhodné. Kromě získávání nových znalostí a nových nápadů je naše síť studentů globální.

Mnoho vašich spolužáků se stane součástí rostoucích absolventů SSM. SSM je jisté, že vaše zkušenost na SSM vás bude inspirovat a bavit.

143715_4.jpg

Jakmile jste na palubě, přejeme vám vše nejlepší ve vašem studiu a budoucí kariéře se vší naší podporou. Těšíme se, až vás osobně přivítáme na Švýcarské škole managementu v areálu v Dubaji

Naším cílem v SSM je vychovat vůdce, kteří mohou inspirovat ostatní, předvést vynikající dovednosti a pracovat v multikulturním prostředí. Na Švýcarské škole managementu se budete učit mezi skutečně mezinárodním studentským sborem, protože naši studenti pocházejí z celého světa. Jsme hrdí na tuto rozmanitost, protože zvyšuje vaši zkušenost s učením. Zaměstnavatelé oceňují zejména studenta, který je přizpůsoben různorodému pracovišti. Naším druhým cílem je připravit vás na budoucnost. V dnešním konkurenčním světě se nikdo, přesto kvalifikovaný nebo talentovaný, nestane sám o sobě úspěchem.

O švýcarské škole managementu

Swiss School of Management (SSM) Dubai je akreditovaným centrem Swiss School Management ve Švýcarsku, SSM v Dubaji zastupuje společnost Learners Education FZ LLC se sídlem Creative Media Free Zone ve Fujairah a její marketingová kancelář v ABT 5 Building, Al Tawun, Sharjah poblíž hranic s Dubajem.

Původně byla založena v roce 1981 na základě zákonů kantonu St. Gallen ve Švýcarsku pod názvem Newport Graduate School. Byl znám jako jeden z prvních institutů nabízejících americké vysokoškolské vzdělání ve Švýcarsku.

Dnes má Švýcarská škola managementu kampus v Římě (Itálie) a akreditovaná vzdělávací centra jsou v Dubaji, Turíně, Káhiře, Yangonu, Bělehradu a Penangu. V průběhu let se škole podařilo navázat kontakt s řadou univerzit, které svým studentským sborům nabízejí možnosti duálního nebo doplňkového studia na pěti kontinentech. Škola v současnosti je mezinárodní organizací, její globální dosah se neustále rozšiřuje a každý rok se do mezinárodní sítě přidávají nová vzdělávací centra.

Naše motto zní: „ Vytváříme vůdce “. Pevně věříme, že ve stále více globalizovaném světě lidé potřebují seriózní vůdčí schopnosti a podnikatelské dovednosti. Pouze s těmito dovednostmi a odbornými znalostmi se můžeme navzájem odlišit od bezprostřední revoluce umělé inteligence. Věříme, že pouze prostřednictvím seriózního a důsledného vedení a podnikatelských dovedností můžeme zajistit zaměstnání a globální bohatství pro nadcházející generace.Místa

 • Dubai

  #902, Al Baker Tower ( ABT)-5, Behind Sharjah Expo Center, Al Tawun, Sharjah, , Dubai

Programy

Otázky