Keystone logo
© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Úvod

O SSBM

SSBM je globální , inovativní a jedinečná škola se studenty z celého světa. Naše programy byly navrženy s více než 30 průmyslovými partnery . Zaručujeme švýcarské vzdělávání kvality a dokonalost.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva má akreditaci ACBSP a certifikaci EduQua. ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs) je přední specializovaný akreditační orgán pro obchodní vzdělávání a je považován za jednu z nejlepších akreditací pro obchodní školy.

EduQua je švýcarská značka kvality pro instituce dalšího vzdělávání (EduQua) (v němčině: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“) je švýcarský národní orgán pro zajišťování kvality a první švýcarská značka kvality zaměřená na další vzdělávání dospělých. EduQua je akreditační orgán uznávaný a podporovaný vládou Švýcarské konfederace; je to první certifikace kvality pro veřejné a soukromé vzdělávací instituce ve Švýcarsku. EduQua je předním akreditačním systémem orgánů zajišťujících kvalitu pro další vzdělávání. Švýcarská konference kantonálních ministrů školství (EDK) podporuje eduQua jako oficiálně uznávaný systém zajišťování kvality.

Kvalitní značku EduQua může získat pouze uznávaný inspekční orgán Švýcarského úřadu pro akreditaci SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) pod švýcarským státním sekretariátem pro hospodářské záležitosti SECO, který je součástí federálního ministerstva hospodářství, vzdělávání a výzkumu.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Naše vize

Naší VIZI je být jedinečnou, inovativní a mezinárodní školou obchodu a managementu nabízející špičkový výzkum, praxi a vzdělávání.

Naše mise

Jsme odhodláni neustále poskytovat špičkové vzdělání a naše odborné znalosti v oblasti obchodního vzdělávání prostřednictvím naší inovativní špičkové technologie a našich vysoce kvalitních studijních zkušeností podporovaných relevantním výzkumem. Podporujeme rozmanitost a globální propojení mezi našimi studenty, fakultami a obchodními partnery, přičemž klademe velký důraz na výhody, které naše podnikání může přinést společnosti i životnímu prostředí.

Relevantní vzdělávání

SSBM vám pomůže získat návyky reflexe a kritického myšlení, které jsou zásadní pro porozumění dnešní společnosti. Vzhledem k tomu, že individuální úspěch je propojen s větším světem, vybízíme studenty, aby se zapojili do zlepšování jejich kritického myšlení.

Proč zvolit SSBM?

 • SSBM je skutečně inovativní a vedoucí obchodní a manažerská škola, jejímž cílem je přivést vzdělání na novou úroveň!
 • Naším cílem je poskytovat vynikající zkušenost s učením, která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj.
 • Díky našim jedinečným programům posílíte svou strategickou vizi, efektivitu a vedení při řízení dnešních organizací.

134557_Promo5.png

Naše programy

Naše programy byly vytvořeny ve spolupráci s více než 30 mezinárodními společnostmi !

Věříme, že znalosti pocházejí ze silných vazeb s vedoucími pracovníky v oboru. Proto jsme se spojili s některými předními mezinárodními společnostmi při navrhování programů, které jsou přizpůsobeny obchodní realitě.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Naše fakulta

Naše fakulta je světově proslulá a v průměru většina z nich pracovala více než 15 let v různých mezinárodních společnostech. Tato skutečnost nám pomáhá v našem cíli poskytovat vynikající studijní zkušenost, která bude mít přímý dopad na váš profesní rozvoj .

Umístěný v Ženevě, Švýcarsko

Swiss School of Business and Management nachází přímo v srdci podnikání v pulzujícím městě Ženeva ve Švýcarsku. Ženeva se rozkládá na břehu Ženevského jezera na úpatí Alp a jako jedno z nejkrásnějších měst Evropy.

Ženeva je globálním městem, finančním centrem a celosvětovým střediskem diplomacie díky přítomnosti mnoha mezinárodních organizací, včetně ředitelství mnoha společností a mezinárodních agentur.

Business Díln ERS

Fakulty a spolupracovníci SSBM poskytovali konzultační, výukové a projektové služby více než 70 mezinárodním a národním společnostem.

Věříme, že akademické znalosti musí být v těsném spojení s průmyslem, který je hybnou silou pro lepší znalosti v dnešním rychle se měnícím prostředí.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Místa

 • Geneva

  Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

 • Petit-Lancy

  Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

  Otázky