Keystone logo
Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Swinburne University of Technology

Úvod

Za pouhých více než sto let, Swinburne University of Technology rozrostl z místního poskytovatele technického vzdělávání do australského vůdce v terciárním vzdělávání. Nabízíme celou řadu postgraduálních kvalifikací, z absolvent osvědčení do PhD. Mezi naše 27.000 studentů prezenčního studia je živá komunita asi 6000 zahraničních studentů. Proč Swinburne? Swinburne je challenger. Žádáme naše studenty a naši zaměstnanci se "ptát všechno", a to je to duch vyšetřování - v kombinaci s výrazným zaměřením na praktickou stránku vzdělávání - což stimuluje kreativitu a podporuje svobodu myšlení. Tím, tleskal iniciativy, podporovat fantazii a odmítá následovat dav, jsme vytvořit skutečně jedinečný zážitek učení. Tam, kde to nejlepší učitelé učí? Mnozí učit u Swinburne. Náš úspěch je založen na více než skvělé vybavení a vynikající programy. Jsme jsou uznávány pro kvalitu našich učitelů, akademických pracovníků, kteří mohou proměnit dobré studenty do velkých studentů. Swinburne je:

Nejlepší univerzita v Melbourne pro kvalitní výuka, a jeden z vrcholu tři pro doktorské Satisfaction (Good univerzity Guide 2007, 2008, 2009, 2010). Jeden z pouhých devíti univerzit v Austrálii, které byly důsledně odměňován za "výuky excelence" prostřednictvím vzdělávání spolkové vlády a Fakultní Performance fondu v průběhu posledních čtyř let. Zařadil do světových 500 univerzit, které Times Higher Education.

Kdo je za spáchané a vyhledejte si, jak jste se? Věříme, že velké mozky jsou schopni lépe prosperovat v prostředí věnovanou tlačí hranice - na zkoumání nejen "co je", ale "co by mohlo být". Swinburne je:

Spáchání $ 250 milionů za čtyři roky poskytovat state-of-the-art zařízení a zdroje pro výuku a výzkum. Jeden ze tří univerzit v Melbourne získal čtyřhvězdičkové hodnocení pro výzkum Intensivity (Good univerzity Guide 2008). Jedním z pouhých 10 australských univerzit, jejichž výzkum je výše uvedené světovým průměrem - této "Top Ten", zahrnuje skupina osmi plus Swinburne. (Thomson ISI 2006)

Ideální místo ke studiu? Z našich pěti australských areálech, bude většina mezinárodních studentů studovat na Hawthorn, Lilydale nebo Prahran. Hlavní kampus Swinburne, v Hawthorn, je pouhých 8 km (5 mil) od centra města, v docházkové vzdálenosti do kaváren, butiků, restaurací, supermarketů a hromadné dopravy. Domov pro prestižní fakulty designu a Národního institutu Cirkus umění, Prahran areálu je kreativní, živé výukové prostředí se nachází v jedné z Melbourne nejživějších předměstí. Klidném prostředí a přátelská, podporující prostředí našeho Lilydale areálu vám umožní vychutnat vzdělávací zkušenost, která je jak uvolněný a obohacující. Máme také vnější předměstské školní areály na Croydon a Wantirna a mezinárodní kampus v Sarawak, Malajsie. Je tam víc než Melbourne studiu? Budete získat více z Melbourne, než velké vzdělání. Melbourne je jeden z světa je nejvíce obyvatelné měst. To je považováno za Austrálie kulturní, kulinářské a sportovní metropole. Domov pro 3,8 milionů lidí, hlavní město Victoria se může pochlubit mírné klima, cenově dostupné životní náklady a rozsáhlou síť veřejné dopravy. Existuje velké množství zeleně - parků a veřejných prostranství - stejně jako bohatý výběr společenských možností noční.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Melbourne

    Swinburne University of Technology PO Box 218

    Otázky