Keystone logo
Swansea University MSc V Pokročilé Softwarové Technologii
Swansea University

MSc V Pokročilé Softwarové Technologii

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 000 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 8 700 GBP na plný úvazek; 4350 GBP ročně na 2 roky na částečný úvazek; 2 900 £ ročně na 3 roky na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 18 000 GBP na plný úvazek; 9 000 GBP / rok na 2 roky na částečný úvazek; 6 000 £ / rok na 3 roky na

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Pro fungování moderní společnosti je rozhodující pokročilá softwarová technologie. Výpočtové systémy lze nalézt ve vědě a strojírenství, designu a výrobě medicíny, obchodu a veřejné službě. Softwarová technologie určuje, jak tyto systémy fungují a jak jsou používány.

Pokročilá softwarová technologie MSc je vhodná, pokud jste absolventem informatiky nebo softwarového inženýrství, nebo pokud máte příslušné zkušenosti z prvního stupně. Může být také vhodné, pokud máte značné zkušenosti s prací v souvisejícím prostředí a chcete rozvíjet své znalosti.

Naše zbrusu nová výpočetní slévárna £ 32,5 m leží v centru tohoto kurzu. Mezi sofistikované výukové a výzkumné vybavení patří Vision and Biometric Lab, Maker Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab a Visualization Suite.

Vyberete si z celé řady předmětů informatiky. Patří mezi ně umělá inteligence, kryptoměny a operační systémy, velká data, vývoj webových aplikací a programování grafických procesorů.

Po rozsáhlém učení v první části kurzu následuje modul podstatného projektu ve druhé části. Díky tomu máte silnou pozici pro hledání zaměstnání nebo pro další studium.

Proč pokročilá softwarová technologie ve společnosti Swansea?

Počítačová věda na Swansea University je široce uznávaná jako přední britské oddělení s řadou působivých hodnocení odrážejících vynikající kvalitu výuky a výzkumu. Vysoká škola je hodnocena:

 • 8. místo ve Velké Británii celkově [Times / Sunday Times Good University Guide 2019].
 • Ve Velké Británii 20 nejlepších pro výzkumnou excelenci [Research Excellence Framework 2014].
 • 14. ve Velké Británii pro výzkum [Times and Sunday Times University Guide 2019].
 • UK University of the Year Runner-up and Welsh University of the Year [Times and Sunday Times University Guide 2019].

Výpočetní technika a informatika ve společnosti Swansea je světovým žebříčkem 401–500 v globálním žebříčku akademických předmětů za rok 2017 (GRAS).

Naučí vás inspirovat odborníci v oblasti informatiky, jako je profesor Matt Jones, všeobecně uznávaný jako vůdce v posilování venkovských digitálních komunit ve Velké Británii a napříč rozvojovým světem.

Vaše zkušenosti s pokročilými softwarovými technologiemi

V první části kurzu absolvujete čtyři povinné 15-kreditové moduly pro řízení projektů softwarového inženýrství, výzkumné metody, testování softwaru a týmový projekt.

Poté máte svobodu utvářet své učení pomocí řady 15 kreditních modulů v celkové hodnotě 60 kreditů. Modul 60 kreditů zabírá druhou část kurzu.

V průběhu tohoto titulu vás budou učit pracovníci z mezinárodně uznávaných výzkumných skupin. Jejich znalost neustálého vývoje v oblasti informatiky pomáhá udržet vaše učení svěží a relevantní pro širší odvětví.

Náš závazek držet krok s technologickou křivkou se odráží v hardwaru, se kterým budete každý den pracovat.

Laboratoře ve Swansea jsou neustále vylepšovány, aby bylo zajištěno, že zařízení nebude nikdy starší než tři roky a zřídka více než dva. V současné době se používají tři plně propojené laboratoře. Jeden provozuje Windows, druhý provozuje Linux a třetí projektová laboratoř obsahuje specializované vybavení.

Tyto laboratoře podporují software včetně programovacích jazyků Java, C # a .net framework, C, C, Haskell a Prolog. Integrovaná vývojová prostředí programů zahrnují Visual Studio a Netbeans - široce používaný balíček Microsoft Office, nástroje pro přístup na web a mnoho speciálních softwarových nástrojů.

Nová výpočetní slévárna na našem kampusu v Bay je jádrem živé komunity pro špičkové výzkumné pracovníky v oblasti informatiky.

Pracovní příležitosti pro pokročilé softwarové technologie

Dokončení tohoto MSC výrazně zvýší vaše vyhlídky na kariéru softwarové technologie. Naši absolventi často postupují k odměňování zaměstnání u respektovaného zaměstnavatele. Níže je uvedeno několik jejich nedávných cílů.

 • Softwarový inženýr, Motorola Solutions
 • Koordinátor změn, Logica
 • Vývojář / inženýr softwaru, NS Technology
 • Vývojář workflow, Irwin Mitchell
 • IT developer, Crimson Consultants
 • Programátor, Evil Twin Artworks
 • Webový vývojář a podpora webu, VSI Thinking
 • Vývojář softwaru, bezdrátové inovace
 • Přidružený analytik podnikových aplikací, CDC Software
 • Vývojář softwaru, OpenBet Technologies
 • Konzultant technické podpory, Alterian
 • Programování, Rock It
 • Vývojář softwaru, skupina BMJ

Kariéra a zaměstnanost

Akademie Swansea Employability Academy (SEA) vás bude podporovat v každé fázi vaší profesní cesty a pomůže vám vybudovat světlou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy