Keystone logo
Swansea University MSc V Oboru Strojírenství S Průmyslem
Swansea University

MSc V Oboru Strojírenství S Průmyslem

Swansea, Spojené království

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 19 050 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní studenti

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Náš kurz MSc Strojírenství s průmyslem je otevřen pouze zahraničním studentům.

Získejte dvouleté zkušenosti ve Velké Británii a možnost spolupracovat s průmyslem na výzvě v reálném životě.

Tento nový MSc je rozšířením našeho MSc Mechanical Engineering a zahrnuje druhý rok, který vám umožní uskutečnit buď oborové umístění, nebo průmyslově zaměřený projekt s průmyslovým partnerem.

Proč strojírenství s průmyslem ve Swansea?

Věděl jsi?

Strojní inženýrství je zařazeno mezi 10 nejlepších ve Velké Británii za spokojenost studentů podle tabulky Guardian University League Table 2020.

Úzce spolupracujeme s velkými společnostmi, jako jsou Tata Steel a Ford, a také s malými a středními podniky. Pracovali jsme s:

Astra-Zeneca - British Aerospace - Qinetiq -GKN - Rolls-Royce - SKF - Freeport - One Steel - Barrick Gold.

Vaše strojírenství s průmyslovými zkušenostmi

Vaše MSc strojírenství s průmyslem zkušenosti zahrnuje širokou škálu předmětů po celém poli.

Od vývoje nástrojů a technik strojního inženýrství pro řešení problémů až po aplikaci obchodních a manažerských metod, do konce kurzu budete strojním rozlišovacím technikem.

Budete mít možnost činit informované úsudky o vhodném přístupu k různým problémům strojírenství.

Vaše studium bude vychovávat mezinárodní společenství více než 500 postgraduálních studentů a 120 výzkumných pracovníků na Vysoké škole strojní.

Další podpora studia přichází ve formě 24-hodinového přístupu do naší knihovny, pokročilých laboratoří, celoročního programu přednášek pro hosty a specializovaných postgraduálních pracovišť.

Strojírenství s průmyslovými příležitostmi k zaměstnání

Absolventi Strojního inženýrství MSc ve Swansea mají silnou pozici pro odměňování pracovních příležitostí. Vaše budoucnost může spočívat v kterékoli z následujících rolí.

 • Automobilový inženýr
 • Technik údržby
 • Mechanický inženýr
 • Těžební inženýr
 • Konstruktér
 • Dílenský technik
 • Technik spolehlivosti
 • Stresový inženýr

Vstupní požadavky

Tento kurz je k dispozici pouze zahraničním studentům.

Obvykle jsou vstupní požadavky na kurz strojního inženýrství MSc 2 (1 nebo vyšší) v oboru strojírenství nebo podobná relevantní inženýrská nebo vědecká disciplína (například fyzika nebo matematika). Vezměte prosím na vědomí, že v tomto programu je omezený počet míst.

Postgraduální přijímací kancelář vám rád poradí, zda jsou vaše kvalifikace vhodné pro vstup do kurzu, který chcete studovat.

Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, budete potřebovat přijatelný průkaz ve schválené anglické jazykové kvalifikaci, abyste se ujistili, že budete plně využívat výhod studia na Swansea. Uvažujeme o široké škále kvalifikací, včetně testu Swansea University English Test, testu British Council IELTS (se skóre nejméně 6,5 a 5,5 v každé složce).

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy