Keystone logo
Swansea University MSc v oboru Mezinárodní bankovnictví a finance
Swansea University

MSc v oboru Mezinárodní bankovnictví a finance

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 900 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní studenti; 10 900 GBP pro studenty UK / EU

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Hledáte titul specializovaného financí, který vás zahraje do vzrušující kariéry v oblasti bankovnictví, obchodování nebo financí?

Bankovnictví, stejně jako většina průmyslových odvětví, se vyvinulo v 21. století a nabízí řadu zajímavých příležitostí napříč mnoha sektory doma i v zahraničí. Je zde také nedostatek dovedností a lidé se správnou kvalifikací jsou velmi žádáni.

Studium mezinárodního bankovnictví a financí na Swansea University vám poskytne pokročilé porozumění principům a technikám mezinárodního financování, rozvoje, obchodu a bankovnictví. Dozvíte se o činnosti finančních trhů a institucí ve vyspělých a rozvíjejících se ekonomikách a získáte ocenění úlohy řízení rizik ve složitých organizacích.

Tento pokročilý program je určen studentům, kteří již na vysokoškolské úrovni studovali účetnictví a / nebo finance.

Váš kurz je akreditován autorizovaným bankéřem. Toto těsné spojení s autorizovaným bankéřem zlepší vaše kariérní vyhlídky a poskytne vám výhodu, aby se v dnešním konkurenčním světě dařilo.

Proč mezinárodní bankovnictví a finance ve Swansea?

 • Rozšířený specializovaný program, který lze dokončit za jediný rok.
 • Určeno pro absolventy oborů souvisejících s financemi, kteří hledají specializovaný program umožňující zrychlené kariérní příležitosti v mezinárodním bankovnictví a financích.
 • Všechny moduly vyučuje naše prvotřídní fakulta, která má průmyslové a akademické znalosti.
 • Profesní akreditace těla, která může pomoci urychlit vaši kariéru.
 • Swansea University byla v WhatUni zvolena jako druhá? Cena studenta za výběr 2019 - postgraduální studium.
 • Swansea je společným prvním ve Walesu pro mezinárodní výzkum (Research Excellence Framework 2014).
 • Swansea je první ve Walesu s předním světovým dopadem - 60% na čtyřhvězdičkové úrovni (REF 2014).
 • Umístěný v 22 miliónu £ školy vedení stavby na novém školním areálu.

Vaše mezinárodní bankovní a Fi zkušenosti

Vaše zkušenosti s materiálovým inženýrstvím s průmyslovým MSc jsou definovány odborným školením v celé řadě oblastí.

Patří mezi ně metalurgie a výběr materiálů, moderní metody pro návrh a analýzu inženýrství, polymery a otázky a techniky moderního řízení podniku.

Vaše studium bude vychovávat mezinárodní společenství více než 500 postgraduálních studentů a 120 výzkumných pracovníků na Vysoké škole strojní.

Další podpora studia přichází ve formě 24-hodinového přístupu do naší knihovny, pokročilých laboratoří, celoročního programu přednášek pro hosty a specializovaných postgraduálních pracovišť.

Mezinárodní pracovní příležitosti v oblasti bankovnictví a financí

Máme vynikající výsledky při umisťování našich absolventů do významných nadnárodních společností.

Váš program MSc International and Banking Finance s akreditací Chartered Banker prokáže zaměstnavatelům, že máte schopnosti ve všech aspektech podnikání a že jste strategickým myslitelem se silným finančním know-how a správnou obchodní prozíravostí.

Váš další krok může být v kterékoli z těchto rolí:

 • Finanční analytik
 • Investiční bankéř
 • Investiční poradce

Vstupní požadavky

Studenti musí dosáhnout 2: 2 (nebo zámořských ekvivalentů) v bakalářském titulu, který zahrnoval řadu modulů v účetnictví / finance nebo kvantitativní / statistické metody. Nemusí to nutně znamenat titul s účetnictvím nebo financí.

Všechny žádosti zvažujeme z hlediska jejich podstaty a před podáním nabídky se podíváme na každý jednotlivý případ, aby se studenti, kteří mírně nesplní vstupní kritéria, měli stále vztahovat na School of Management.

Nerodilí mluvčí angličtiny musí dosáhnout celkového skóre IELTS 6,0, přičemž komponenta nesmí být nižší než 5,5. Zde je uveden seznam ekvivalentních testů. Pokud jste studovali bakalářský titul vyučovaný v angličtině, můžete být z tohoto požadavku osvobozeni - další informace získáte kliknutím sem.

Pro studenty, kteří nesplňují pouze požadavky anglického jazyka, nabízíme řadu přípravných programů pro magisterské studium, které můžete absolvovat před zahájením magisterské kvalifikace.

Kariéra a zaměstnanost

Akademie Swansea Employability Academy (SEA) vás bude podporovat v každé fázi vaší profesní cesty a pomůže vám vybudovat světlou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

School of Management má také specializovaný interní tým zaměstnatelnosti nabízející další podporu.
Během svého pobytu u nás budete mít možnost:

 • Zapojte se do našeho programu Mentoring Employability a připravte se na zaměstnavatele, který vám pomůže s přechodem ze studenta na pracovníka.
 • Získejte příležitost mluvit s naší rostoucí komunitou absolventů.
 • Pracujte a vytvářejte kontakty se zaměstnavateli z celé řady národních a nadnárodních společností prostřednictvím našich seminářů a akcí.
 • Zvyšte své dovednosti a setkejte se se zaměstnavateli během našeho modulu zaměstnatelnosti, který se koná dvakrát ročně.
 • Zapojte se do soutěže Business in the Bay a soutěžte s ostatními studenty vysokých škol.
 • Vyplňte Swansea Employability Award.

Zjistěte, jak vás naše interní kariérní služba může podpořit.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy