Keystone logo
Swansea University MSc v oboru datové vědy
Swansea University

MSc v oboru datové vědy

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 000 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 8 700 GBP na plný úvazek; 4 350 £ / rok na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 18 000 GBP na plný úvazek; 9 000 £ / rok na částečný úvazek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MSc v Data Science vám poskytuje solidní základy v koncepcích a technologiích pro vědu o data pro získávání informací a vytváření znalostí z dat.

Tento kurz je zaměřen na tři základní technická témata dolování dat, strojové učení a vizualizace.

Studujete výpočetní principy, metody a systémy pro různé aplikace v reálném světě, které vyžadují matematické základy, programovací dovednosti, kritické myšlení a vynalézavost.

Naše zbrusu nová výpočetní slévárna £ 32,5 m leží v centru tohoto kurzu. Mezi sofistikované výukové a výzkumné vybavení patří Vision and Biometric Lab, Maker Lab, TechHealth Lab, Theory Lab, Cyber Security / Networking Lab, User Lab a Visualization Suite.

Vzhledem k tomu, že velké soubory dat jsou nyní k dispozici téměř ve všech průmyslových odvětvích, roste poptávka po inovativních nových technologiích a zkušených vědcích v oblasti dat.

Proč Data Science ve společnosti Swansea?

Počítačová věda na Swansea University je široce uznávaná jako přední britské oddělení s řadou působivých hodnocení odrážejících vynikající kvalitu výuky a výzkumu. Vysoká škola je hodnocena:

 • 8. místo ve Velké Británii celkově [Times / Sunday Times Good University Guide 2019]
 • Ve Velké Británii 20 nejlepších pro výzkumnou dokonalost [Research Excellence Framework 2014]
 • 14. místo ve Velké Británii pro výzkum [Times and Sunday Times University Guide 2019]
 • UK University of the Year Runner-up and Welsh University of the Year [Times and Sunday Times University Guide 2019]

Výpočetní technika a informatika ve společnosti Swansea je světovým žebříčkem 401–500 v globálním žebříčku akademických předmětů za rok 2017 (GRAS).

Naučí vás inspirovat odborníci v oblasti informatiky, jako je profesor Matt Jones, všeobecně uznávaný jako vůdce v posilování venkovských digitálních komunit ve Velké Británii a napříč rozvojovým světem.

Vaše zkušenosti s datovou vědou

Nejprve si vezměte sérii 15 kreditních modulů, z nichž řada bude povinná a další si vyberete. Další etapa MSc je formována modulem 60 kreditů projektu.

Rozvíjení výzkumných dovedností je nezbytným prvkem kurzu, který vám umožní přivést kritickou perspektivu k současné disciplíně vědy o údajích a aplikovat ji na budoucí vývoj.

Naučíte se, jak těžit strukturovaná data a nestrukturovaná data, získat praktické zkušenosti s těžbou dat spolu se systematickým chápáním komplexních a heterogenních dat.

Konvenční a nejmodernější techniky strojového učení se budou učit prostřednictvím aplikace metod a technik pro syntézu řešení.

Na konci kurzu budete mít jistotu, že aplikujete koncepty v oblasti vizualizace dat, vizualizace informací a vizuální analýzy na podporu procesu zpracování dat a zjišťování znalostí.

V průběhu tohoto titulu vás budou učit pracovníci z mezinárodně uznávaných výzkumných skupin. Jejich znalost neustálého vývoje v oblasti informatiky pomáhá udržet vaše učení svěží a relevantní pro širší odvětví.

Náš závazek držet krok s technologickou křivkou se odráží také v hardwaru, se kterým budete každý den pracovat.

Laboratoře ve Swansea jsou neustále vylepšovány, aby bylo zajištěno, že zařízení nebude nikdy starší než tři roky a zřídka více než dva. V současné době se používají tři plně propojené laboratoře. Jeden provozuje Windows, druhý provozuje Linux a třetí projektová laboratoř obsahuje specializované vybavení.

Nová výpočetní slévárna na našem kampusu v Bay je jádrem živé komunity pro špičkové výzkumné pracovníky v oblasti informatiky.

Data Science Job Opportunities

Dokončení tohoto MSC výrazně zvyšuje vaše vyhlídky na kariéru v oblasti datové vědy. Naši absolventi často postupují k odměňování zaměstnání v uznávaných organizacích. Níže je uvedeno několik jejich nedávných cílů.

 • Vývojář workflow, Irwin Mitchell
 • Programátor, Evil Twin Artworks
 • Webový vývojář a podpora webu, VSI Thinking
 • Vývojář softwaru, bezdrátové inovace
 • Přidružený analytik podnikových aplikací, CDC Software
 • Vývojář softwaru, OpenBet Technologies
 • Vývojář softwaru, skupina BMJ

Vstupní požadavky

 • Minimálně 2: 2 (nebo ekvivalentní) v informatice nebo příbuzném oboru.
 • IELTS 6.0 (s minimálně 5,5 v každé komponentě) nebo ekvivalentní anglický test.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Dokončení tohoto MSC výrazně zvyšuje vaše vyhlídky na kariéru v oblasti datové vědy. Naši absolventi často postupují k odměňování zaměstnání v uznávaných organizacích. Níže je uvedeno několik jejich nedávných cílů.

 • Vývojář workflow, Irwin Mitchell
 • Programátor, Evil Twin Artworks
 • Webový vývojář a podpora webu, VSI Thinking
 • Vývojář softwaru, bezdrátové inovace
 • Přidružený analytik podnikových aplikací, CDC Software
 • Vývojář softwaru, OpenBet Technologies
 • Vývojář softwaru, skupina BMJ

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy