Keystone logo
Swansea University MSc V Oblasti Lidských Centrů Velká Data a Umělá Inteligence
Swansea University

MSc V Oblasti Lidských Centrů Velká Data a Umělá Inteligence

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 18 050 / per year *

Na kampusu

* mezinárodní studenti; 9 250 £ pro studenty UK / EU

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Budete proškoleni v dobrodružné a vzrušující počítačové vědě, budete pracovat na výzvách skutečného světa, které promění společnost a ekonomiku. Přestože existují oprávněné obavy z toho, jaký dopad mohou mít velká data a umělá inteligence na jednotlivce, komunity, pracovní místa a společnost, tento program se zaměřuje na lidský potenciál, potřeby, touhy a péči a na to, jak lze tyto motivace využít k podpoře inovací.

Váš hlavní projekt uskutečníte ve spolupráci s jedním z našich světových partnerů (včetně Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft a mnoho dalších) a také se zapojíte do řady dalších činností zvyšujících dovednosti, jako je pískoviště, ústupy a soustředěné tréninkové akce. V rámci úzce provázané kohorty se studenti naučí metody zaměřené na člověka založené na široké škále teoretických, experimentálních, doménových a metodologických perspektiv, aby pochopili, jak mohou zesílit a posílit lidský potenciál ve velkých datech a umělé inteligenci.

Témata pravděpodobně pokryta

 • Perspektivy a metody zaměřené na člověka
 • Případové studie průmyslových partnerů
 • Velké údaje
 • Umělá inteligence
 • Strojové učení
 • Zneužívání, zkreslení a požehnání dat
 • Důvěra, argumentace a ověření
 • Visual Analytics
 • Rozhraní a způsoby
 • Kritické systémy
 • Datové struktury a architektury
 • Hodnocení a analýza zaměřené na člověka
 • Výběr témat týkajících se práva, zdravotnictví a továren budoucnosti

Proč se ve Swansea zaměřuje velká data a umělá inteligence na člověka?

Počítačová věda na Swansea University je široce uznávaná jako přední britské oddělení s řadou působivých hodnocení odrážejících vynikající kvalitu výuky a výzkumu. Vysoká škola je hodnocena:

 • 8. místo ve Velké Británii celkově [Times / Sunday Times Good University Guide 2019]
 • Ve Velké Británii 20 nejlepších pro výzkumnou dokonalost [Research Excellence Framework 2014]
 • 14. místo ve Velké Británii pro výzkum [Times and Sunday Times University Guide 2019]
 • UK University of the Year Runner-up and Welsh University of the Year [Times and Sunday Times University Guide 2019]

Výpočetní technika a informatika ve společnosti Swansea je světovým žebříčkem 401–500 v globálním žebříčku akademických předmětů za rok 2017 (GRAS).

Vaše zkušenosti s velkým objemem dat a umělou inteligencí zaměřené na člověka

Vaše zkušenost bude daleko od „normy“: postavíte sebe i ostatní do něčeho, co není jen „kohortou“ studentů, ale spíše hnutím, aktivním, dynamickým a zmocňujícím, které je vedeno k tomu, aby vedlo k vynikající vědecké práci s cílem a dopad.

V první části kurzu absolvujete řadu povinných a volitelných 15 kreditních modulů, zatímco modul 60 kreditů zabírá většinu druhé fáze. Budeme používat celou řadu stimulačních a inovativních metod, které vám pomohou rozšířit a aplikovat vaše myšlení. Patří sem pískoviště, ústupky, mezinárodní návštěvy, vedlejší projekty a přidělení. Ve všech našich pracích bude aktivně prozkoumávána a podporována odpovědná inovace.

Nová výpočetní slévárna na našem kampusu v Bay je středem vašich zkušeností se Swansea. Je to už jádro živé komunity pro špičkové výzkumné pracovníky v oblasti informatiky. V průběhu tohoto titulu vás budou učit pracovníci z mezinárodně uznávaných výzkumných skupin v rámci výpočetní slévárny i mimo ni. Jejich znalost neustálého vývoje v oblasti informatiky pomáhá udržet vaše učení svěží a relevantní pro širší odvětví.

Pracovní příležitosti pro velká data a umělá inteligence zaměřená na člověka

Dokončení tohoto MSC výrazně zvyšuje vaše kariérní vyhlídky, ať už v akademické obci nebo v průmyslu. Klíčovým vrcholem kurzu bude možnost úzce spolupracovat s partnery Střediska pro doktorské studium EPSRC při posilování lidských interakcí a spolupráce se systémy založenými na datech a zpravodajských informacích při vývoji vašeho velkého projektu - očekáváme, že mnoho studentů bude pokračovat v kariéře tyto organizace v důsledku této spolupráce.

Vstupní požadavky

 • Schopnost a schopnost ve výpočetním myšlení a metodách, s prokazatelným zájmem o výpočetní techniku zaměřenou na člověka. Potřebné dovednosti, znalosti a zkušenosti budou muset být uvedeny v osobním prohlášení žadatele.
 • Minimálně 2: 1 v informatice nebo souvisejícím technickém předmětu (nebo rovnocenné zkušenosti).
 • IELTS 6.0 (s minimálně 5,5 v každé komponentě) nebo ekvivalentní anglický test.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.

Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy