Keystone logo
Swansea University MSc V Kognitivní Neurovědě
Swansea University

MSc V Kognitivní Neurovědě

Swansea, Spojené království

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 17 500 / per year *

Na kampusu

* Studenti UK / EU: 8 250 GBP na plný úvazek; 4 200 £ / rok na částečný úvazek. Mezinárodní studenti: 17 500 GBP na plný úvazek; 8 750 £ / rok na částečný úvazek

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento magisterský titul byl navržen tak, aby překlenul mezeru mezi vysokoškolským studiem a PhD výzkumem v kognitivní neurovědě, experimentální psychologii a zobrazovacích metodách.

Naučíte se, jak navrhovat, analyzovat a hodnotit experimenty s neuroimagingem, které přispívají k pochopení mechanismů mozku, které jsou základem aspektů poznání a chování, jako je paměť, pozornost, rozpoznávání objektů, neurodegenerace a trauma mozku.

Získáte důkladné školení v oblasti kognitivního neurovědního výzkumu, seznámení s principy neuroimagingu a získávání praktických zkušeností se zobrazováním strukturální a funkční magnetické rezonance (sMRI a fMRI), elektroencefalografie (EEG) a transkraniální stejnosměrné stimulace (tDCS).

Proč kognitivní neurovědy ve Swansea?

Naše psychologické oddělení má vynikající pověst jak ve Velké Británii, tak na mezinárodní úrovni. Podle Research Excellence Framework 2014 jsme jedním ze čtyř psychologických oddělení ve Velké Británii, abychom dosáhli 100% 4 * hodnocení (maximální možné skóre) pro dosah a význam naší práce.

Jsme také ve Velké Británii na druhém místě ve Velké Británii za vyhlídky na postgraduální studium podle The Times a Sunday Times University League Tables 2019.

Naše nejmodernější výzkumná zařízení zahrnují soupravu EEG s vysokou hustotou, plně vybavenou laboratoř pro spánek, soupravu pro sociální pozorování, sledování očí, psychofyziologii, tDCS a kondicionovací laboratoře, laboratoř pro životnost a dětský pokoj plus více než 20 univerzálních výzkumných místností.

Vaše kognitivní neurovědní zkušenost

Díky naší široké nabídce volitelných modulů můžete své studie přizpůsobit vašim konkrétním zájmům a cílům pro další studium. Můžeme vám také pomoci zajistit pracovní umístění a poskytnout cenné klinické zkušenosti.

Mnoho našich akademických pracovníků je lídrem ve svých specializovaných oblastech výzkumu, včetně klinické a zdravotní psychologie, poranění mozku, spánku, kognitivních funkcí, neurověd a vývojové psychologie.

Připojíte se na univerzitu, která je na prvním místě ve Velké Británii pro postgraduální spokojenost studentů (What Uni 2017).

Kognitivní neurovědní kariéra

Magisterský titul v oboru kognitivní neurovědy vám poskytne nezbytný akademický základ pro budoucí studium na doktorské úrovni. Po dokončení se budete moci přihlásit do jakéhokoli konkurenčního PhD programu v kognitivní neurovědě na národní i mezinárodní úrovni.

Kurz otevírá řadu profesních možností v kognitivní neurovědě a souvisejících oborech včetně psychologie, výpočetní techniky, neurověd, medicíny a informatiky

Vstupní požadavky

Chcete-li se přihlásit na tento kurz, budete potřebovat:

 • Minimálně 2,2 UK v oboru psychologie nebo příbuzný obor.
 • Je zohledněna řada kvalifikací od mezinárodních uchazečů.
 • Pokud jste anglicky mluvícím jazykem, který není prvním jazykem, musíte před zahájením programu mít minimum IELTS 6,5, s minimem 6,0 ve všech doménách nebo ekvivalentem schváleným univerzitou.
 • Žádosti jsou vítány od nestandardních žadatelů. Pokud si přejete být zařazeni do postgraduálního studia, musíte mít postgraduální kvalifikaci následovanou významnou prací nebo jinou zkušeností, která byla posouzena jako vhodná pro přijetí.

Kariéra a zaměstnanost

Kariéra a zaměstnatelnost Akademie zaměstnanosti Swansea (SEA) vám pomůže v každé fázi své kariéry, která vám pomůže vybudovat jasnou budoucnost.

Mezi naše služby podpory kariéry patří:

 • Workshopy zaměstnatelnosti, rozhovory zaměstnavatelů, zakázkové akce a veletrhy kariéry.
 • Individuální poradenství a poradenství od profesionálně kvalifikovaných kariérních poradců.
 • Pomoc při hledání zaměstnání, stáží, pracovních stáží a dobrovolnických příležitostí.
 • Přístup k informačním zdrojům o celé řadě témat řízení kariéry.
 • Financování na podporu studentských stáží a studentských akcí / klubových akcí.
 • Rovněž poskytujeme pomoc a radu pro absolventy Swansea University až dva roky poté, co absolvujete.

Swansea University","author_url":"","source":""}" />

1225-DJI_0003

Swansea University byla v soutěži Whatuni Student Choice Awards 2019 podruhé za pět let vyhlášena univerzitou roku . Kromě toho, že byla Univerzita roku korunována, získala Swansea University první místo v mezinárodní kategorii a umístila se na prvních třech v kategoriích Postgraduální a Kurz a Lektor. Ocenění Whatuni Student Choice Awards hlasují zcela pro studenty s více než 41 000 recenzemi a komentáři od více než 160 britských institucí.

V prestižním průvodci Guardian University Guide 2021 se umisťujeme na 24. místě ve Velké Británii a podruhé za tři roky jsme získali titul Welsh University of the Year, což upevňuje naši pozici přední vysoké školy ve Walesu.

Našimi studenty se stáváme srdcem všeho. Výsledkem je, že jsme v národním rámci excelence v oblasti výuky a výsledků studentů (TEF) dosáhli zlatého hodnocení, což je nejvyšší možné hodnocení, a v hodnocení spokojenosti studentů v Národním průzkumu studentů na rok 2020 jsme na 6. místě ve Velké Británii .

Naše ohromující nábřežní areály z nás činí žádoucí místo pro studenty a zaměstnance z celého světa a naše multikulturní komunita poskytuje globální perspektivu, která umožňuje těm, kteří se k nám připojí, rozvíjet dovednosti a znalosti, které je staví na úspěšné a obohacující kariéry.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • Master Research Cognitive and Clinical Neuroscience: Drug Development and Neurohealth
  • Maastricht, Nizozemsko
 • Magisterský titul v oboru Neuroedukace a potíže s online učením
  • Villaviciosa de Odón, Španělsko
 • Magisterský titul v oboru kognitivní neurovědy a vzdělávání – online
  • Online Spain